Metleader hakkında
Beijing Metleader boru hattı Technology Inc. boru flanşları ve petrol ve doğal gaz boru hattı, kimya, enerji santrali ve gemi inşa sanayi için yaygın olarak kullanılan bağlantı parçaları, profesyonel bir tedarikçisi konumundadır. Şimdi biz özel ürünleri araştırma ve inceleme, ISO ve CE standart isteğe göre kesinlikle tüm süreç taahhüt ediyoruz. Bizim mühendisleri ve teknoloji sürekli kalitesi daha iyi yapmak ve daha iyi için üretim teknik yenilik. Metleader tutarlı yüksek kaliteli ürünler ve iyi bir servis sağlamak amacıyla.


Metleader çelik boru flanşları ve ANSI, ASME, AWWA, DIN, JIS, GOST, tr, BS ve büyük endüstri standartlarını da dahil olmak üzere tüm belirtimlere bağlı olarak bağlantı parçaları her türlü sağlar. Malzeme notları tüm istikrarlı kalitesini korumak için düzenli üreticilerden satın alınan karbon çelik, paslanmaz çelik ve alaşım çelik içerir. Ve bizim güçlü depolama ve sıkı denetim kapasitesi komut istemi'dır ve ürün kalitesi iyidir garanti.


Biz bol miktarda üretim 1982'den beri deneyim ve ISO9001:2008, OHSAS 18001: 2007, IOS14001:2004, ABS ve PED sertifikaları geçti. Tüm ürünleri Amerika, AB, Malezya, Japonya ve 20'den fazla ülke ve bölgeler için ihraç. Biz birçok customers'consistent yüksek övgü aldı ve onlarla işbirliği istikrarlı ilişki kurdu. Yorulmadan her flanş ve uygun mükemmel müşteriler için Ürünlerimiz deliveried garanti teslim önce incelemek için QC ekibimiz tüm nitelikli. Ve bizim mükemmel satış personeli ve kıdemli alıcı tüm clients'requirement bir araya geldi tam ve doğru emin olmak için birlikte çalışır. Biz her zaman "kaliteli ürün ve iyi bir servis" amacımız için yaşamak için elimizden geleni çalışıyoruz.


Ekibimiz

image001_副本.jpg


Ekibimiz yorulmadan oluşturmak için çalıştı.
Bizim alıcı ve son kullanıcılar için daha değerli hizmetleri sağlamak.


Bu çalışmalar şunlardır:

image003_副本.jpg

Neredeyse 30 ülke ve bölgeleri 500'den fazla müşteri ile ilişkiler binası

image005.jpg

Deneyimli teknik ekip, daha profesyonel çözümler sağlamak için size hizmet için çalışıyoruz

image007.jpg

Takım Pazar, bizim marka tanıtım ve uluslararası etkisi'ı genişletin, ürünleriniz için katma

Metleader bir daha karlı, en güvenli ürün ve en güven verici hizmet sağlayan ideal bir ürün sizin için uygun olduğundan emin olmak için bizim satış sürecinde uygulama mühendis içerir.

image009_副本.jpg