2016 sergi gözden geçirme

● Offshore teknolojisi Konferansı Asya
Mart 22-25 2016 yılında Offshore teknolojisi Konferansı Asya sergiye katıldı.
Asya offshore petrol ve gaz sergi Asya-Pasifik petrol ve gaz sektöründe en büyük ve en etkili profesyonel sergiler biri haline gelmiştir. En son petrol ve gaz endüstrisi teknolojileri profesyonel alıcıları için vitrin yerel ve uluslararası sanayi tedarikçiler için bir platform sağlar. Ayrıca bu bize boru ürünleri katılımcılar, bilgi, daha fazla uygulama alanları öğrenmek için mükemmel bir platform sağlayan sağlamak için modern mühendislik için daha uygun geliştirmek için teknoloji kullanın boru ürünleri.
Petrol ve doğal gaz alanında önde gelen bir olay olarak, o da gerçek ticari işlemler, bölgesel alıcılar ile iletişimi geliştirmeye ek kolaylaştırır. Burada, biz bir araya geldi bazı eski arkadaşlar, İş Birliği ve kalkınma, derinlemesine değişimi de kalite seçeneklerini daha iyi ve daha iyi sağlamak yeni müşteriler için yeni arkadaşlar araya geldi.

 

● 2016 Uluslararası Sergi donatımı ve teknolojileri petrol ve gaz sanayî için
Haziran 21-24 2016 yılında biz Uluslararası Sergi donatımı ve teknolojileri Moskova Rusya petrol ve gaz endüstrisi sergiye katıldı.
Uluslararası Sergi donatımı ve teknolojileri için petrol ve gaz endüstrisi Sergi Merkezi'ne, Rusya Zao sergi Co., Ltd. ve Almanya Düsseldorf sergi A.ş., 1986 yılında kurulduğu günden beri tarafından ölçeğin genişletiyor, şimdi Rusya ve Far Doğu bölgenin en büyük ve en etkili petrol, doğal gaz ve petrokimya Fuarı. En büyük petrol ve gaz olay Bağımsız Devletler Topluluğu, Rus petrol sergi Doğu Avrupa ve dünyada iyi bilinen petrol ve gaz Fuarı sektöründe küresel petrol ve doğal gaz tedarikçileri için bir sahne sağlama olarak tanınır En yeni petrol ve gaz endüstrisi teknolojileri vitrin sanayi.
Biz bazı Rus müşteriler beklentisiyle sergiye katıldı. Rusya pazarında daha derinlemesine anlayışı ve ürünler burada, talebin odak bizim gelecekteki araştırma ve geliştirme için büyük bir rol oynamıştır.
Boru Ürünlerimiz, aynı zamanda müşteri endişe, bir sürü teknik sorunların çoğunu ve sorun kullanımı müşteri pazarlık zorundayız, müşteriler çok memnunsunuz.
Müşteri memnuniyeti, müşteri güven, hedefin bizim sonsuz peşinde olduğunu.