ANSI B16.9 180 derece karbon çelik dirsek 24 inç

- May 25, 2018-

ANSI B16.9 180 derece karbon çelik dirsek 24 inç

ANSI B16.9 180 derece karbon çelik dirsek 24 inç de 180 derece bend olarak bilinir. Projelerin, savunma ve geliştirme endüstrisinin büyük bir kısmı genellikle 180 derece karbon çelik dirsek talep ediyor. Petrokimya, petrol ve gaz endüstrisi, nükleer sanayi, kağıt hamuru ve kağıt endüstrisi gibi. 180 derece karbon çelik dirsek 24 inç büyük boy çapı ve bükme derecesi olan bir boru bağlantı parçası türüdür. Sadece boruların yönünü değiştirmekle kalmayıp aynı zamanda 180 derecelik paralelde iki boruyu da oluşturabilen tüm boru hattında çok önemli bir rol oynar.

ANSI B16.9 180 degree carbon steel elbow 24 inch.jpg

Genellikle üretim işlemi karbon çelik dirsek 180 derece için sıcak şekillendirme. İki çeşit dikişsiz ve kaynaklıdır. 1/2 inç ila 24 inç arasındaki boyutlar sorunsuzdur ve 24 inch'in üstünde kaynak yapılır. Hammadde, kaynak için dikişsiz ve çelik levha için karbon çelik borulardır. Metleader'ın hammadde alımları, iyi kalitede nihai ürünleri garanti altına almak için ilk adım olan çok ünlü büyük fabrikalardan gelmektedir. Boruları kesmek ve itme makinesinin ısınması ve 180 derece karbon çelik dirseğin boşluklarını almak için iterek ikinci adım. Daha sonra boşluklar kısa patlatma ve eğim ucu dahil olmak üzere modifiye edilmeli ve işleme tabi tutulmalıdır. Denetimden sonra, nihai kalifiye ANSI B16.9 180 derece karbon çelik dirsek, teslimat için bekleyen depoya girilir.

ANSI B16.9 180 degree carbon steel elbow 24 inch press.jpg

Pekin Metleader Boru Hattı Technology Inc karbon çelik boru dirsek 180 derece lider üreticisi olarak farklı ülkelerden müşterilerimize kaliteli 180 derece dirsek boru bağlantı parçaları sağlamak için tanınmış isim olarak. Metleader sadece karbon çeliği 180 derece dirsek 24 inç tedarik değil, aynı zamanda farklı çaplarda diğer birçok ürün tedarik. Karbon çelik boru dirsek 90 derece, 45 derece, eşit tee, azaltılmış tee, konsantrik redüktör, eksantrik redüktör ve boru ucu kapağı.


180 derece dirsek çok önemli bir boru bağlantı elemanıdır. Boru dirseklerinden bahsettiğimizde, kavisli boru uzunluğu anlamına gelir. Karbon çelik dirsek 180 derece boru bağlantı parçaları çeşitli endüstriyel alanda yaygın olarak kullanılan bir boru aksesuar türüdür. Boru dirseği genellikle basınç uygulamaları için kullanılır ve farklı uygulamalar için çeşitli şekil ve boyutlarda kullanılabilir. Yani sıkı kalite kontrol incelemesi talep edecek ürünler güvenliği çok önemlidir. Firmamız her adımda her ürünü inceler, bu şekilde kaliteli ve etkin kaliteyi sağlar. Metleader, tüm müşterilerin soruşturmasını memnuniyetle karşılar, bize inanır ve bizi seçer.