Ecc redüktör uygulaması

- Oct 31, 2018-

Ecc redüktör uygulaması


Eksantrik redüktör, farklı fonksiyonlar ve güçlü yanları gerçekleştirmek için gerçek üretimde farklı elemanlar ekler. Belirli üretim standartları ve yöntemleri ile eklenir ve kullanımında belirli bir performansa sahiptir. Eksantrik indirgeyici, aynı karbon içeriğine sahip Karbon çeliğinden iyi derecede yüksek ve yoğunluğun yanı sıra iyi kaynaklanabilirlik ve korozyon direncine sahip olan yoğunluğa göre karakterize edilir. Çelik performansını arttırmak için, karbon çeliğe silikon ve manganez gibi diğer alaşım elementleri eklenir. Krom, nikel, tungsten, vanadyum, titanyum vb. Bu çeliğe alaşımlı çelik denir.

Application of ecc reducer

Eksantrik redüktör, yüksek aşınma direnci, korozyon direnci, düşük sıcaklık direnci, yüksek manyetik özellikler vb. Gibi alaşım elementlerinin eklenmesine göre farklı özelliklere sahiptir. Eksantrik redüktörün orta kısmı ana boru kesiti ve iki uçtur. eksantriktir. Düz boru bölümü, ana boru bölümü ve eksantrik düz boru bölümü arasında eksantrik çap küçültme geçiş bölümü vardır, eksantrik redüktör alt çizgi düz çizgi değişmeden; Eksantrik redüktör çok sayıda tesviye kalıbı kullanılarak hazırlanır ve doğrudan metal boru üzerinde eksentrik indirgeme gerçekleştirilir. İlk olarak, ana boru kesiti tüm metal borunun ortasında kalır ve daha sonra değişken çap açısı gereksinimine göre, çoklu derecelendirme kalıbı setleri kullanılır ve eksantrik redüktör buluşun usulüyle işlenir ve tüm eksantrik redüktör kullanılır. Yüzeyde kaynak yoktur; eksantrik redüktör korozif sıvı için özel bir boru olarak kullanılır, bu da eksantrik redüktörün servis ömrünü uzatabilir, özellikle de yer altı eksantrik su dağıtıcısının dış gövdesi olarak, çünkü kaynak yoktur, korozyon çatlaması olmayacaktır. kaynak bağlantısı; esnek üretim süreci, herhangi bir çap ve eksantrik düz boru keyfi büyük ve küçük eksantrik redüktör işleyebilirsiniz.
Farklı boyutlardaki eksantrik redüktörlü borular farklı endüstrilerde de farklıdır. Güç, madencilik, metalurji ve diğer endüstrilerde, malzemelerin taşınması ve çıkışı yakın ve yüksek basınçta gerçekleştirilmektedir. Boru hattı ciddi bir basınca maruz kalmaktadır ve ciddi aşınmaya maruz kalmaktadır. Bu malzemenin gereksinimlerini karşılamak zor. Güvenlik ve hizmet ömürleri nedeniyle özellikle dirsekler, eksantrik redüktör, bastırma dirsekleri vb. Gereklilikler, boru hattı kaplamasının sağlamlığını, darbe direncini ve aşınma direncini geliştirmeye odaklanır. Ayrıca borunun ve dirseğin genel gücünü de dikkate alın.

Application of ecc reducer

Eksantrik redüktörü bağlamadan önce, soket tarafını ve soketin dışını silmek için kuru bir bez uygulayın. Yüzey yağ ile yapıştırıldığında, asetonla silin.

Aşağıdakilere dikkat et:
1. Kontrol kalibresi: DIN standardı, 3A / IDF standardı, ISO standardı;
2. Uluslararası endüstri standartları: DIN, ISO, SMS, 3A, IDF, vb .;
3. Ürün materyalleri: paslanmaz çelik 304, 316, 316L;