konsantrik redüktör vs eksantrik redüktör

- Apr 20, 2018-

konsantrik redüktör vs eksantrik redüktör

Konsantrik redüktör ve eksantrik redüktör arasındaki farklar ve benzerlikler nelerdir? Online açıklama: "Pipeline gaz besiyeri sıvı üretecek, sıvı ortam üretecek gaz, eşmerkezli redüktör ve eksantrik redüktörler farklıdır ve değişim çapının amacına ulaşmış ve sıvı veya gazın deşarjı." Konsantrik redüktör ve eksantrik redüktör seçmek için sıvı veya gazın yönünü seçmek için teknik gereksinimlerinize göre.
“Her şeyden önce, iki bileşenin kombinasyonu: değişken çap, bir şartnameden başka bir şartname gerekliliğidir. Ancak, farklı ortam ve orta, eşmerkezli ve eksantrik, bir top yuvası gibi.

concentric reducer vs eccentric reducer.jpg

Konsantrik redüktör söylenemez, eksantrik redüktör aşağıda belirtilmiştir:
1, gaz boru hattı birikimi, çünkü boru hattındaki gaz yukarı doğru birikebilir, bu nedenle gaz dışlanamaz önlemek için, üst düz eksantrik tüp kullanmak gerekir; 2, bazı kirleri veya efüzyon boruya battı, bu nedenle düzlük altına kullanılmalıdır, birikimi önlemek mümkün değildir
Değişken bir çap olduğu için, şartname değişikliklerinin gerekli olduğu yerlerde kesinlikle kullanılır, aksi takdirde yapamayabilirsiniz bile;
Bununla birlikte, konsantrik redüktörün kullanımı için bir sınır yoktur, eksantrik redüktör genellikle pompa ekipmanına, spesifik görüşe ayarlanır. Biri borunun çapının değiştiğini söylemez. Eksantriklik, üst ve alt dairelere ayrılmıştır. Sıvı boru hattı genellikle en üstteki düzlüğü kullanır, boru hattının eşlik etmesiyle birlikte gazı biriktirir. Alt plaka genellikle boru birikimini önlemek ve kirlilik birikimini önlemek için gaz boru hatlarında kullanılır.
İthal edilen üst düzlem pompası kavitasyonu önlemek için tasarlanmıştır.
Çeşitli indirgeyici alanlarının kullanımı
A, kömür madenciliği, kömür endüstrisinin uygulanması
(1) Madencilik: Maden aşınması ve yıpranması için madencilik, konsantre ve atık dolgu, Panzhihua cevheri toz taşıma boru hatlarının kullanımı, Daye maden hizmet ömrünün bir yıldan az olması, boruların ömrünü kısaltabilir.
(2) Kömür: Kömürün nakliyesinde ve uzun mesafeli boru hattı ıslak yönteminin kömür taşımacılığında yaygın olarak kullanıldığı, boru hattının aşınma direnci ve korozyon direncine sahip olması, boru hatlarının uzun boru olarak kullanılabileceği, ekonomik faydalar göze çarpmaktadır.
İkincisi, metalurji ve elektrik endüstrisinin uygulanması Her yıl toz kömürü, metalurji, güç sanayi külleri, çamur ve kireç alçı bulamacı, çok sayıda metal tüplerin maliyetini taşımak için. Diğer boruların seramik borularla değiştirilmesi yüksek aşınma direncine, uzun servis ömrüne, uygun kurulum ve dikkate değer ekonomik faydalara sahiptir.