Farklı uzun kaynak boyunlu flanş ve kaynak boyunlu flanş

- May 14, 2018-

Farklı uzun kaynak boyunlu flanş ve kaynak boyunlu flanş

Sıcak saled ürünler kaynak boyunlu flanş, farklı uzun kaynak boyunlu flanş ve kaynak boyunlu flanş. Bir flanş üreticisi olarak 36 yıldan fazla, mevcut fiyat ile yüksek kaliteli ürün sunmak için söz veriyorum.

long weld neck flange.jpg

Farklı uzun kaynak boyunlu flanş ve kaynak boyunlu flanş:
1. Numune, uzun kaynak boyunlu flanş kaynağının ve silindir gövdesinin ortasındaki deneysel çelik borunun büyük olasılıkla imha edildiği deneysel çelik borudaki ortak saldırıyı yok eder. M20, M30 cıvataları deneyde tatmin edebilir, hasara zarar vermez.

long weld neck flange 1.jpg

2.Under tasarım yükü, uzun kaynak boyunlu flanş numunesinin tüm parçaları elastik aşamasındadır. Deneysel çelik boru ve flanş boynunun verim taşıma kapasitesi, tasarım yükünün 1.4 katından daha fazla zamana ulaşabilir ve daha güvenli bir depolama alanına sahiptir.

3. Uzun kaynak boyunlu flanşın tipik örneğinin görüşüne göre, flanş çapının, flanş plakasının kalınlığının, flanş boyunun yüksekliğinin, boru çapının, flanş boynunun çapının ve flanş cıvatasının flanş boynu ve flanş plakasının gerilmesi üzerindeki flanş cıvatası pozisyonunun etkisi tartışılmaktadır. Önerilen yöntem, numunenin flanş kalınlığını 1000'e indirebilir ve flanş plakasının ve flanş boynunun taşıma kapasitesi, tasarım yükünün 1.4 katından daha fazla zamana ulaşabilir ve daha yüksek güvenli depolama alanına sahiptir.

4. uzun kaynak boyunlu flanş deneysel süreç içinde daha büyük bir taşıma kapasitesine sahiptir, yapısından önce yapı, açık omen, yüksek güvenlikli depolama, komple tasarım yükünü karşılayacak şekilde yükün dayanıklı, güvenilir ve güvenilir, uygulanabilir proje uygulamasında.