Flanş üzerinde kayma nasıl kullanılır?

- May 29, 2018-

Flanş üzerinde kayma nasıl kullanılır?

36 yıl boyunca bir flanş üretimi olarak, flanş üzerinde kayma nasıl kullanacağız. Fiili üretimde fiili üretimde üretim ve üretim için farklı yöntem ve süreçlerin kullanılması, sürecin yöntemine ve prensibine göre, farklı yönlere önemli değer ve rol üretebilir, gerçek üretimde karbon çeliği flanşının karakteristiklerini ve değerini arttırmak için belirli elemanlar, iyi kullanım özelliklerinin ve değerinin performansı.

How to use slip on flange.jpg

Flanş üzerindeki kaymanın avantajları aşağıdaki gibidir:
1.Flat kaynak flanşı kaynak montajı daha kolay ve basittir.
2. geniş bir kullanım, metalurji, makine, kimya, petrol, makine aletleri, su koruma, inşaat, mühendislik, gemi yapımı, çevre koruma, kömür, tarım makineleri, gıda, kazan basınçlı kaplar ve diğer birçok sektörde kullanılabilir .
3.Beautiful görünüm, düz kaynak flanş yüzeyi pürüzsüz, özellikle karbon çelik boru bağlantısı için kullanılır.
4. boru hattının denetimini sökmek için kolay.
5. Boruyu bağlarken, düz kaynak flanşı da boru hattı sızdırmazlık performansını koruyabilir.
Flanş üzerindeki kaymanın dezavantajları şunlardır:
1.Kapalı sertlik, vesile olmak için kullanmayın;
2.Çekimdeki özelliklerin şekli daha kolay çarpmaktır.

How to use slip on flange 1.jpg

Flanş üzerinde kayma satın alınır?
Düz kaynak flanşı, düşük basınç derecesi, basınç dalgalanması, titreşim ve şok ile boru sistemleri için uygundur. Ürünlerin birçok avantajı vardır, bu yüzden birçok endüstride kullanılmaktadır ve modelleri çoktur ve teknolojinin sürekli yeniliği ile ürünler gittikçe daha popüler hale gelmektedir. Ürünün ilgili bilgisinin bir açıklaması aşağıdadır: düz kaynak flanşı büyük ölçüde yerden tasarruf edebilir, ağırlığı azaltabilir ve aynı zamanda eklemlerin çok iyi sızdırmazlık performansı ile sızıntı fenomeni görünmemesini sağlayabilir. Flanşın boyutu azalır, çünkü contanın çapı azalır, bu da sızdırmazlık yüzeyinin bölümünü azaltacaktır. Düz kaynak flanşının avantajı, kaynak flanşının kolayca monte edilebilmesi ve fiyatın nispeten ucuz olmasıdır, bu yüzden yaygın olarak kullanılmaktadır. Sıcak ipucu: Bugün, boyun düz kaynak flanşlı ürünler çok yüksek frekansta kullanılmaktadır, bu nedenle bu tür ürünlerin üretimi çok fazla üreticidir ve bilim ve teknolojinin gelişimindeki performansı da sürekli gelişmektedir. ürün güvenliği güncellemek için kullanılan ve sadece resmi üreticileri seçmek için satın alma zamanında değil, aynı zamanda zamanında işlemin de uygulanması için talimatları takip etmelidir!