Endüstriyel boru ek parçaları

- Jul 05, 2018-

Endüstriyel boru ek parçaları

Endüstriyel boru ek parçaları birçok ülke ve alanları Pekin Metleader boru hattı teknoloji A.ş. tarafından temin edilmektedir Metleader kapsamını gösterir boru dirsek, boru tee, boru Redüktör, ana ürün boru son kapağı ve benzeri.

Industrial pipe fittings.jpg

Endüstriyel boru ek parçaları yaygın petrol sanayi, petrol ve doğalgaz boru hattı, elektrik santrali, gemi inşa sanayi vb için kullanılan uygulama. Genellikle boru dirsek boru hatları yönünü değiştirmek için işlevin oynamak, boru tees üç farklı yönden borulara bağlanabilir, boru redüktörler yapmak iki borunun bir çapı büyük birbirine bağlı diğer bir çapı küçüktür. Boru akmayan alın duvarları borular sonu imzalamaya fonksiyonu var. Kesinlikle bu ürünler hariç hepsi çok önemli roller geliştirmek birçok diğer endüstriyel boru ek parçaları vardır.

Industrial pipe fittings1.jpg

Karbon çeliği, alaşımlı çelik ve paslanmaz çelik tarafından yaygın olarak üretilen Endüstriyel boru ek parçaları malzeme. Beijing Metleader boru hattı Technology Inc. özel olarak, A234 WPB, st37.5, SS400, P235 GH ve benzeri gibi karbon çelik boru bağlantı parçaları üretmektedir. Bu malzeme en popüler ve yaygın olarak dünya çapında kullanılan vardır. Firmamız aynı zamanda birçok diğer tip karbon çelik düşük sıcaklık boru hatları örneğin A420 WPL6 için kullanılan var. Ve Endüstriyel boru ek parçaları malzemeden özel olarak petrol için uygulanan ve gaz boru hatları genellikle A694 WPHY42/52/65/70 de dahil olmak üzere boru hattı çelik evlat edinmek.

Industrial pipe fittings 2.jpg

Endüstriyel boru ek parçaları yurtdışında ihraç ambalaj deniz taşıma için uygun olması gerekir.

Industrial pipe fittings 3.jpg