Paslanmaz çelik flanş performansı

- Nov 19, 2018-

Paslanmaz çelik flanş performansı


Paslanmaz çelik flanşlar korozyona, oyuğa, pasa veya aşınmaya neden olmaz. Paslanmaz çelik, metal malzemelerin yapımında en güçlü malzemelerden biridir. Paslanmaz çelik iyi korozyon direncine sahip olduğundan, yapısal bileşenlerin mühendislik bütünlüğünü kalıcı olarak sürdürmesini sağlar. Krom kaplama paslanmaz çelik baskı flanşı ayrıca mekanik mukavemeti ve yüksek genişletilebilirliği birleştirerek, parçaların mimarların ve yapısal tasarımcıların ihtiyaçlarını karşılamasını kolaylaştırabilir. Tüm metaller atmosferde oksijenle reaksiyona girerek yüzeyde bir oksit filmi oluşturur.

New client from Nigeria placed an order of CS flangesNew client from Nigeria placed an order of CS flanges Paslanmaz çelik flanşlar ve diğer çelik alın kaynaklı boru ek parçaları, dövme boru ek parçaları ve çelik flanşlar satılmaktadır. Başlıca ürünler karbon çeliği, östenitik paslanmaz çelik ve alaşımlı çelik ve diğer yerli ve yabancı yüksek kaliteli boru flanşları, dirsekler ve dişlilerdir. Dört yollu, aynı (önyargılı) kalp düşürücü (ebat başlığı), dirsek, kapak, dövme soket kaynağı ve dişli boru ek parçaları. Tüm ürünler Amerikan standardı ASME (ANSI), Alman standardı DIN, Japon standardı JIS, Çin GB / T, JB, SH, HG ve diğer standartları benimsemektedir. Aynı zamanda müşteri isteğine göre çeşitli özel, standart dışı ve ekstra kalın duvarlar da yapabiliriz. Paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları, paslanmaz çelik flanşlar ve diğer boru bağlantı parçaları.

slip on flange

Paslanmaz çelik flanş bağlantısı, her birine bir flanşta iki boru, boru bağlantı parçası veya ekipmanı sabitlemek içindir. İki flanş pedlerle eklenir ve bağlantıyı tamamlamak için birlikte cıvatalanır. Bazı fiting ve ekipmanların kendi flanşları vardır ve ayrıca flanşlılardır. Paslanmaz çelik flanşlar dişli flanşlara ve kaynaklı flanşlara sahiptir. Sıhhi tesisatta en yaygın olan ve çiftler halinde kullanılan disk şeklindeki parçalardır. Tesisatta flanşlar öncelikle boru bağlantılarında kullanılır. Bağlanması gereken boru hatlarında çeşitli flanşlar takılıdır ve düşük basınçlı boru hatları tel bağlı flanşları kullanabilir ve kaynak flanşları 4 kg'ın üzerindeki basınçlarda kullanılır. Düşük basınçlı küçük çaplı tel bağlı flanşlar, yüksek basınçlı ve düşük basınçlı büyük çapların tümü kaynaklı flanşlardır. Farklı basınç flanşlarının kalınlığı ve bağlantı cıvatalarının çapı ve sayısı farklıdır. Paslanmaz çelik flanşlar korozyona, oyuğa, paslanmaya veya aşınmaya karşı dayanıklıdır ve inşaat metal malzemelerindeki en güçlü malzemeler arasındadır. Paslanmaz çelik iyi korozyon direncine sahip olduğundan, yapısal bileşenlerin mühendislik bütünlüğünü kalıcı olarak sürdürmesini sağlar.

raised face long weld neck flange Flanşlar uzun süre saklanamaz, zamanında kontrol edilmeli, sık sık açıkta kalan yüzey temiz tutulmalı, kirleri temizlemeli, odanın kuru ve kuru olduğu bir yerde, düzgünce saklanmamalı, istiflenmemeli veya açık depolanmamalıdır. Flanşın küresel vanası, durdurma vanası ve sürgülü vana kullanıldığında, bunlar yalnızca tamamen açık veya tamamen kapalıdır ve sızdırmazlık yüzeyinin aşınmasını önlemek ve aşınmayı hızlandırmak için akış hızını ayarlamalarına izin vermezler. Flanş üretimi kolaydır, üretimi kolaydır, maliyeti düşüktür ve yaygın olarak kullanılır; ancak sağlamlığı zayıftır, bu nedenle yüksek arz ve talep, yanıcılık, patlayıcı ve yüksek vakum gereksinimleri olan kimyasal proses boru sistemlerinde kullanılmamalıdır. Sızdırmazlık yüzey tipi düz bir yüzeye ve dışbükey bir yüzeye sahiptir. Flanş yapısı basit, küçük boyutlu ve hafif; Kompakt ve güvenilir. Şu anda, küresel vananın sızdırmazlık yüzeyi malzemesi plastikte yaygın olarak kullanılmaktadır ve iyi sızdırmazlık performansına sahiptir. Ayrıca vakum sisteminde yaygın olarak kullanılır; bakım uygundur, küresel vana yapısı basittir ve sızdırmazlık halkası genellikle aktiftir. Sökülmesi ve değiştirilmesi uygundur; tamamen açıldığında veya tamamen kapandığında, bilyenin ve valf yuvasının sızdırmazlık yüzeyi ortamdan izole edilir.