Spectactle kör flanş kullanımı

- Aug 15, 2018-

Spectactle kör flanş kullanımı

Projede, bazı durumlarda spectactle kör flanş kullanacağız, Çin numarası "8" gibi onun şekli için adlandırılır. Bir ucunda kör bir plaka ve diğer ucunda bir gaz kelebeği halkası vardır. Boru hattına monte edildiğinde, sıvı kullanıldığında, gaz kelebeği halkasının bir ucunu kullanın. Keserken, kapama vanasının işlevine benzer olan kör plakanın bir ucunu kullanın. Spesifiks kör kör flanş, valf sızdığında ve sızdırmazlık performansı güvenilir olduğunda, ortamı kesmek için kullanılabilir. Güvenilir bir izolasyon aracıdır. Sekiz karakterli kör bahsin bir diğer özelliği de, logonun belirgin olduğudur ve kurulumunun durumunu tanımlamak kolaydır. Kapı vanasıyla karşılaştırıldığında, gözenekli kör bir plaka ile kesilir ve hiçbir yanlışlık meydana gelmez.

The useage of spectactle blind flange.jpg

Spectactle kör flanşın montaj konumu:
1. Buhar ve petrol bazlı medya boru hatları gibi sistem tipi medya boru hatlarının ayrılması. Spectactle kör flanş, kolay bir şekilde sökülmek amacıyla sistem orta borusunun yakınına yerleştirilir ve proses orta borusunun yan tarafının da bir kapak vanasıyla birlikte takılması gerekir. Genel olarak, bu tür boru hattında, sekiz karakterli kör panel her zaman kapalıdır.
2. Giriş ve çıkış cihazında yanıcı veya zehirli bir ortam var. Çift kapaklı bir valf takmak gereklidir ve spesifik olarak kör flanşlar normalde açıktır.
3, normalde aracı aracılığıyla, normalde normal dolaşım borusu takılı speclatele kör flanş, kapı vanasını yüklemek için, artık orta aracılığıyla artık araçtan sonra, boru hattına monte edilir. Bayrak her zaman kapalı.