Yükseltilmiş yüz uzun kaynak boyunlu flanş kullanımı

- May 18, 2018-

Yükseltilmiş yüz uzun kaynak boyunlu flanş kullanımı

Yükseltilmiş yüz uzun kaynak boyunlu flanş kullanımı: Kazan basınçlı kap, petrol, kimya sanayi, gemi inşa, eczane, metalurji, makine, dirsek gıda ve diğer sanayi damgalama. Yerinde montajı kolaydır ve kaynak sürtünme işlem prosedürünü atlayabilir.

long weld neck flange 1.jpg

Uzun kaynak boyunlu flanş, özellikle flanşların sertliğini ve taşıma kapasitesini arttırmak için boyunda yüksektir. Amacı, borunun basıncını transfer etmek, böylece yüksek basınçlı sıcaklık olayları için uygun olan, yüksek boyunlu flanş olarak da bilinen yüksek gerilimli konsantre alın kaynak flanşlarındaki flanşı indirgemektir. Ana üretim süreci genel dövme, dövme ve döküm, haddeleme vb. Ana üretim ekipmanları tornalar, delme makineleri, CNC takım tezgahları vb.

Yükseltilmiş yüz uzun kaynak boyunlu flanş kullanmanın avantajları:
1. Boruyu bağlamak ve boru hattının sızdırmazlık performansını koruyabilirsiniz.
2. Boru hattının bir bölümünün değiştirilmesini kolaylaştırın.
3. Kolay sökme ve boru durumunu kontrol edin.
4. Boru hattının bir bölümünün kapatılmasını kolaylaştırın.

Yükseltilmiş yüz uzunluğunda kaynak boyunlu flanş, Uffalan ile çelik flanş kaynağı ve özellikle kaynak teknolojisinde kullanılan boru kaynağı, iyi kullanım özelliklerinin ve performansının performansı, yapısı makul, mukavemet ve sertlik için çok çeşitli tip ve modellere sahiptir. Spesifik kullanım değerlerine ve kaynak flanşının performansına yönelik özel koşullara göre, yüksek sıcaklık ve basınca dayanıklıdır. Geniş bir kullanım yelpazesi için yükseltilmiş yüz uzun kaynak boyunlu flanş, tayinin farklı özelliklerine göre aralığın kullanımı, daha fazla orta basınç daha rahat, örneğin, düşük basınçlı saflaştırılmamış basınçlı hava, düşük basınçlı sirküle eden su, avantajı, fiyatın nispeten ucuz olmasıdır.

long weld neck flange.jpg

2.5MPa çelik boru bağlantısından daha fazla olmayan nominal basınca uygulanabilen kaynak flanşı sızdırmazlık yüzeyi, düzgün, içbükey dışbükey ve zıvana oluk tip üç çeşit haline getirilebilir. Düz uçlu kaynak flanşının uygulama hacmi en büyük ve diğer iki tip alın kaynağı flanşı kullanımda daha yaygındır. Yüksek sıcaklığa ve basınca ve yükseltilmiş bükülme ve sıcaklık dalgalanmalarına, güvenilir sızdırmazlığa, dışbükey-dışbükey sızdırmazlık yüzeyini kullanarak alın kaynak flanşlarının 0.25 ~ 2.5mpa nominal basıncına dayanacak şekilde yükseltilmiş yüz uzun kaynak boyunlu flanş. Çevrenin ana uygulaması uygundur.