180 ° Karbon Çelik Dirsek VS 90 ° Dirsek

- May 23, 2018-

180 ° karbon çelik dirsek VS 90 ° dirsek

Bugün size en hoşgeldiniz ürünleri göstereceğim: 90 ° dirseklik 180 ° karbon çelik dirsek. Tüpün iki kesiti paralel olduğunda eksen, 180 ° karbon çelik dirsek kullanılarak, kaynaktan iki 90 ° dirsekten daha az rastlantısal değildir.
180 ° karbon çelik dirsek VS 90 ° dirsek Kullanım Durum:
1. Boru hattındaki medyanın ters yönde akması gerektiğinde ve alan düzeni yeterli değilse, 180 ° karbon çelik dirsek veya U-büküm ile çözülebilir;
2. 90 ° karbon çelik dirsek kullanırsanız, genel orta belirli bir kısa boruya ihtiyaç duyar ve kaynak artışı artar, maliyet artar fakat stres direnci daha büyüktür;
3. Sprey tipi serpantinli ısı eşanjörünün bir kısmı 180 ° karbon çelik dirsek için kullanılabilir, aynı zamanda erken sentetik amonyak sıkıştırılmış gaz ısı eşanjöründe yaygın olarak bulunan direklerin doğrudan kaynatılması da olabilir.

180° carbon steel elbow VS 90° elbow.jpg

Borunun dönmesi gerektiğinde, dirsek denen bu parçayı kullanırız. Dirsek üretim malzemeleri birçok türde ayrılmıştır, paslanmaz çelik malzemeler vardır, dökme demir malzemeler vardır, tabii ki, alaşım malzemeleri vardır, bu bölüm parçaların şeklinin farklı açıları, birçok açıya bölünmüştür, şimdi birçok insan ayrıca anlamak, bu bölümün açısı kaç çeşit ayrılmıştır? Bu açılardan hangisi en yaygın olarak kullanılır?

180° carbon steel elbow VS 90° elbow 1.jpg

Inşaat malzemeleri pazarında, biz genellikle satış direkleri distribütörler görebilir, aslında, bu bölüm birçok kategorilere ayrılır, farklı açılardan, genellikle, yapı malzemeleri pazarında, daha yaygın bir açı farklı bölümleri, parçaları vardır 45 derece, 60 derece, 90 derece ve 180 derece, bu dereceler daha yaygın kısımlardır. Ama aynı zamanda parçaların diğer açıları var, eğer insanların özel ihtiyaçları varsa, üreticinin bu parçasını büyük miktarlarda ısmarlama da bulabilir, parçaların özel açılarına göre kişiselleştirilebilir.