Karbon Çelik Avantajları AMSE B16.47 Gevşek Flanşlar

- Dec 26, 2017-

Karbonlu çelik Avantajları AMSE B16.47 Gevşek Flanşlar

AMSE B16.47 Gevşek Flanşlar, karşılık gelen bir "insert" flanşı ile birlikte kullanılır. Bu tip flanşların en büyük avantajı, boru ekleme ucuna kaynaklandığında, flanş, cıvata deliğini hizalamayı kolaylaştıracak şekilde döndürülebilir. Bununla birlikte, karbon çeliğinden gevşek flanşın ve ucunun basıncı, kayar flanşın basıncına benzer. Dış güçlerin veya kuvvetlerin büyük oranda değiştiği durumlara uygulanmazlar. Sık sık demontaj veya birikimin ortadan kaldırılması gereken bir sıhhi tesisat sistemi avantajı sağlarlar. Yüksek gerilim uygulaması uygulanıyorsa, gevşek flanşın ve kısa ucun yerine geçmesi için dönen bir halka flanşı veya ara flanş önerilir. İsteğinize göre döner halka flanşı veya ara flanş sağlayabiliriz.

lap joint flange.jpgcarbon steel loose flange

Ana Özellikler:
Eşleşen sap uç parçası ile birlikte kullanın
Sık sık flanşların ve boruların sökülmesini gerektiren uygulamalarda kullanılması önerilir
Gevşek flanş, cıvata deliklerini hizalamak için döndürülebilir
Aşırı basınç sıcaklığında kullanılması tavsiye edilmez
Gevşek flanş
Bu flanşlar daima boru ile kaynaklanmış ve flanş gevşek olan uç veya Taft ile birlikte kullanılır. Bu, sap ucunun veya Taft'ın daima yüzü oluşturduğu anlamına gelir. Döşeme derzleri, alçak gerilim uygulamalarında avantajlıdır çünkü montajı ve hizalanması kolaydır. Maliyetleri düşürmek için, bu flanşlar bir göbek ve / veya işlenmiş kaplamalı karbon çeliği olmadan sağlanabilir.
Standart: ANSI, MSS, API, AWWA, DIN, JIS, BS ve GB.
Süreç: serbest dövme, sac kesme.
Boyut aralığı: 1/2 "ila 64" (müşteri gereksinimlerine ve daha büyük boyuta göre).
Malzemeler: karbon çeliği, paslanmaz çelik ve alaşımlı çelik.
Baskı: siyah veya sarı boya, yağ veya vernik.

Ambalaj: ahşap kutu, ahşap palet veya müşterinin özel isteğine göre, standart ihracat ambalaj. müşteri istekleri için özel uygulama flanşları ve dövmeler üretebiliriz.

plywood case of flangesplywood pallet of flanges jpg