ANSI 150 Flanş Boyutlarında Kayma

- Apr 19, 2018-

Flanş boyutlarında ANSI 150 kayma

Flanş ölçülerinde ANSI 150 kayma gövdenin dış ve iç çapı, Cıvata Çember ve Cıvata Delik Çapı, Gövdenin Uzunluğu, flanşın kalınlığı vb. Içerir. Bu boyutlar incelendiğinde çok önemlidir. Lütfen aşağıdaki resme bakınız.
Pekin Metleader Boru Hattı Teknolojisi A.Ş. www.metleader.com 36 yılı aşkın süredir flanş üzerinde ANSI kayma profesyonel ve bol üretim tecrübesi ile. Flanş üzerinde yüksek kaliteli kayma, doğru boyut, yüksek korozyon direnci sunuyoruz. Bu flanşlar ANSI B 16.5 Sınıf 150, yüksek basınçlı flanşlar kaynaksız herhangi bir boruya kolayca monte edilebilir. Flanşlı, ANSI B 16.5 150 sınıfı, 150 sınıfı ANSI B16.5, orta ve düşük basınçlı boru hattı servisi için kullanılabilir. Bu slipleri ANSI B 16.5 150 flanşlara, nakliye sırasında herhangi bir hasarı önlemek için uygun ambalajlar sağlıyoruz.
Her türlü ANSI B16.5 150 flanş flanşını ilgili endüstri standartlarına uygun olarak temin ederiz. Flanş serilerimiz boyutlarının doğruluğu, korozyon direnci ve paslanma direnci nedeniyle büyük övgü almaktadır. Bu flanşlar daha az bakım gerektirir ve yüksek sıcaklık ve yüksek basınç uygulamaları için idealdir.
Verebileceğimiz flanş üzerindeki ANSI 150 kaymasının boyutları standart ASME B16.5 ve ASME B16.47'ye göre 1/2 inçten 60 inç'e kadardır.

ANSI 150 slip on flange dimensions.jpg

Flanş üzerindeki ANSI 150 kayma flanşın sertliğini ve yük taşıma kapasitesini artıran düşük boyun yüksekliğine sahiptir. Kaynak boyunlu flanşlarla karşılaştırıldığında kaynak işleri büyüktür, kaynak çubuk tüketimi yüksektir ve yüksek sıcaklık ve yüksek basınç ile tekrarlanan bükülme ve sıcaklık dalgalanmaları korunamaz. Ancak, yerinde kurulum daha uygundur ve kaynak dikişinin çekilmesi ve sürtünme prosedürü ihmal edilebilir.
Flanş üzerindeki çok önemli bir nokta, flanş (SA) üzerindeki kayma boyunun nasıl ayarlanacağıdır? 1. Flanş boynunun küçük ucunun etkili kalınlığı, seçilen boruların dış çapı ile belirlenir;
2. Flanş boynunun büyük ucunun etkin kalınlığı, önce varsayımlar kullanılarak ve ardından stres kontrol yöntemi (flanş boynunun eksenel gerilmesi, flanş halkasının radyal gerilimi ve flanş halkasının teğetsel gerilimi) kullanılarak belirlenir. Özel hesaplama, başvurulan hesaplama formülüne göre lütfen.
Pekin Metleader Boru Hattı Teknolojisi A.Ş. profesyonel bir flanş kayma üreticisi olarak her zaman flanşlar ve ANSI B16.5 150 sınıfına göre flanşların diğer tiplerde yüksek kaliteli kayma kaynağı. Biz sadece yüksek kalite ve istikrarlı kaliteli flanş sağlamak değil, aynı zamanda satış sonrası servis de sağlamak. Bizi seçmek sadece güvenliği seçmektir, özel özelleştirilmiş servis de mevcuttur.