ANSI B16.9 Karbon Çelik Eksantrik Redüktör

- Mar 27, 2018-

ANSI B16.9 karbon çeliği eksantrik redüktör


Yakın zamanda Endonezya müşterimiz bizden bir grup ANSI B16.9 karbon çeliği eksantrik redüktör satın aldı. Bu ürünler sonunda Amerika'ya yeniden gönderilecek. Amerikalı son kullanıcılar genellikle iyi bir kalite talep eder ve denetim kesinlikle yapılır. Eksantrik redüktörlerimizin kalitesi son kullanıcı tarafından kabul edildi. Bu başarılı siparişle, şirketimiz kalite kontrol ve özel alan müşterilerinin talebi için değerli tecrübeler toplar.
Aşağıdaki gibi şartname:
Malzeme: ASMT A234 WPB. Boyutu: 12X10 inç, 12X8inch, 12X6inch, 10X8inch Duvar kalınlığı: SCH40 Miktar: 20000 adet. Ambalaj: kontrplak palet ve kutu.

astm-a234-eccentric-reducer-seamless.jpgpackage of eccentric reducer

Pekin Metleader Boru Hattı Teknolojisi A.Ş., ISO ve CE sistemi tarafından sertifikalı profesyonel bir tedarikçidir. Kalite kontrolümüz, kararlı kalite için güçlü bir garanti sağlayan bu sistemlere göre kesinlikle. TPCO, Bao çeliği gibi büyük ve ünlü çelik boru fabrikasından satın aldığımız karbon çelik redüktör malzemesi. Kalite kontrolü, hammadde satın almanın ilk adımından başladı. Kaliteli hammadde bitmiş ürünün temelidir. Bir sonraki üretim, tüm üretim verilerini tam olarak kaydeder. Bütün bu önlemler, müşterinin bizi seçtiği nedenlerdir. Biz diğer müşteri soruşturma göndermek ve işbirliği için bizi tercih edilir sıcak karşılama. www.metleader.com