Butt kaynak kör flanş

- Mar 22, 2018-

Butt kaynak kör flanş

Butt kaynak kör flanş, bazı boru blok olarak da bilinir. Ortasında delik olan bir flanş ve boru ağız tanıttığım için kullanılır. Aynı kafa ve kap kör plaka mühür çıkarılabilir bir mühürleme aygıttır ve baş ve mühür yeniden açılması için hazır değil işlevdir. Yüzey sızdırmazlık birçok türü vardır, orada yükseltilmiş yüz, erkek ve kadın, dil, düz yüz ve yüzük eklem yüzü. Karbon çeliği, paslanmaz çelik, alaşımlı çelik, bakır, alüminyum, PVC ve PPR ve benzeri malzemelerdir.

Butt Weld Blind Flange.jpg

Kör flanş kullanımı
Kör flanş tecrit ve kesme, baş, boru kapakları ve kaynaklı tak aynı işleve sahip. İyi sızdırmazlık performansı nedeniyle, bu genellikle tam izolasyon gerektiren sistemleri için güvenilir izolasyon yöntemi olarak kullanılır. Bir plaka kör flanş normalde bir yalıtım durumda bir sistemde kullanılan bir kolu ile sağlam bir halkadır. ve 8 kelime kör masa, gibi kelime 8, bir ucu kör kurulu olduğunu, diğer ucunu gaz yüzük, ama çapı ve boru çapı aynı şekil azaltma içinde bir rol oynamıyor. 8-word kör masa, kullanımı kolay, her ihtiyacın olduğunda yalıtmak kullanım kör flanş; Her ihtiyacın olduğunda normal çalışma, gaz yüzük kullanmak, ama kör plaka yükleme boşluğu kanalda doldurmak için de kullanılabilir. Başka bir özelliği açık, kolay kurulum durumu tanımlamak.
Kör flanş yağı orta sisteminde kullanılan olduğunu sıcak galvanizli, minimum daldırma çinko katman ağırlık 610 g/m2 galvanizli, diğer medya sistemleri kullanılıyor olması gerektiği değil, sıcak daldırma çinko kalite kontrol tuşuna basın cb * / z343.