Alın Kaynaklı Dirsek

- Jun 20, 2018-

Alın kaynak dirseği

Malezya müşterileri son zamanlarda 4 inç popo kaynak dirseği bir dizi özelleştirilmiş, miktarı 10.000 adettir. Bu geniş uygulama dirseği için, bugün basit bir giriş yapıyoruz.

4 inch butt weld elbow.jpg

Alın kaynak dirseği Dirsek, çelik bir sıcak presleme kalıbı veya dirseği dövme eder, bağlantı şekli dirsek ve çelik boru alın kaynağına doğrudan kaynaklanır. Alın kaynak dirseği, eğrilik yarıçapına göre bölünür, uzun yarıçaplı alın kaynak dirseği ve kısa yarıçapı alın kaynak dirseğine bölünebilir; Basınç derecesine göre, yaklaşık 17 çeşit vardır ve en yaygın olarak kullanılan STD ve XS iki olan boru standardının Birleşik Devletler'i aynıdır; Dirsek açısına göre, 45 derecelik alın kaynağı Dirsek vardır, malzemeye göre 90 derecelik alın kaynaklı dirsek ve 180 derecelik alın kaynaklı dirsek ve farklı dirsekler ile diğer dirsek vardır: karbon çelik, alaşımlı çelik ve paslanmaz çelik.

elbow flow chart.jpg

4 inç popo kaynak dirsekleri yaygın olarak kullanılan bir üründür. Metleader değirmeni, boşaltma, üretim, algılamadan fabrikaya kadar dirsek üretir, kesinlikle ISO9001: 2015 standartlarına uygundur.