Karbon çelik kap

- Apr 10, 2018-

Karbon çelik kap


Firmamızın özel karbon çelik kap, standart ANSI / ASME B16.9 ve malzeme ASTM A234 WPB kaynağıdır. Boyut genellikle 1/2 ila 72 inç arasındadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık büyük boyutlu üretebiliyoruz 72 inch sınırlı değil. Sadece müşteri çizim sağlarsa, biz de buna göre tedarik edebiliriz.
Ayrıca boru uç kapağı, boru ucu tapası, boru kapağı ve boru kafası olarak adlandırılan kapak, genellikle kaynak yapmak için boruların ucuna kaynaklanmış veya takılan bir tip boru bağlantısıdır. Karbon çeliği kapağı işlevi, körlerin sökülebilmesi haricinde kör olarak aynıdır. Sızdırmazlık başlığını birleştirdikten sonra kaynaklar% 100 radyasyon veya ultrasonik ile test edilmelidir.

timg (98).jpg

carbon steel cap ANSI / ASME B16.9 karbon çelik tee üreticisi, tedarikçi, hissedar ve ihracatçı, Pekin Metleader Boru Hattı Technology Inc Çin profesyonelce üretmek ve karbon çelik kap tedarik Bu butt kaynak kapaklar birçok ülke ve Tayland, Malezya gibi alanlarda ihraç edilmektedir Endonezya, Vietnam, Kamboçya, Pakistan, Kore, Arjantin ve diğer birçok ülke. Firmamız bu müşterilerle istikrarlı kaliteden dolayı iyi ilişkiler kurmuştur. Tedarik ettiğimiz boru bağlantı kapakları, karbon çelik kapaklar, ISO ve CE sistemlerinin isteğine göre hammaddeden bitmiş ürünlere kadar olan ürünleri sıkı bir şekilde kontrol etti. Büyük fabrikalardan satın alınan karbon çelik kapak malzemesi, büyük fabrikaların kalitesinin ilk adım olan daha garantili olacağını düşünüyoruz. Herhangi bir kusurlu ürünü önlemek için fabrikamıza gönderilen malzemeler yeniden test edilmek zorundadır. Alın kaynak karbon çeliği kapağı üretimi sırasında denetçimiz tüm zincirleri zamanında kontrol ederdi. Tüm bu önlemler, iyi ve karbon çeliği kapağı için iyi bir garanti sağlamıştır.
Pekin Metleader Boru Hattı Teknolojisi A.Ş. sorumlu bir üretici olarak, Çin ihracatçısı olarak tüm dünyadaki tüm onur müşterileriyle işbirliği yapmak isteriz. Soruşturma hoşgeldiniz ve bizi ziyaret edin. Güvenilir ortağınız olmaktan çok memnunuz.