Karbon Çelik Eşit Tee

- Apr 03, 2018-

Karbon çelik eşit tee


Firmamızın özel karbon çelik tee kaynağı, standart ANSI / ASME B16.9 ve malzeme ASTM A234 WPB. Boyut genellikle kesintisiz tip için 1/2 inç ila 24 inç ve kaynaklı 26 inç ila 72 inç arasındadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, 40 inç'e kadar kesintisiz tipte boyutlar üretebiliriz. Karbon çelik tee formatı karbon çeliğe eşit tee ve karbon çelik azaltılmış tee bölünebilir.
Karbon çeliğinin işlevi, sıvıları birleştirmek veya yönlendirmek için kullanılır. En yaygın olanı, gövde ve dışbükey çaplarının karbon çelik eşit tee veya düz tişört olarak adlandırılanla aynı olmasıdır.

equal tee.jpgequal tee 5.jpg ANSI / ASME B16.9 karbon çelik tee üreticisi, tedarikçi, hisse senedi ve ihracatçı, Çin profesyonelce üretmek ve sorunsuz eşit tee, karbon çelik boru montaj tee kaynağı Pekin Metleader Boru Hattı Technology Inc. Bu butt kaynak tees birçok ülkeye ve Tayland, Malezya, Endonezya, Vietnam, Kamboçya, Pakistan, Kore, Arjantin ve diğer birçok ülkeye ihraç edilmektedir. Firmamız bu müşterilerle istikrarlı kaliteden dolayı iyi ilişkiler kurmuştur. Sağladığımız boru bağlantı parçaları, karbon çeliği eşit tees, ISO ve CE sistemlerinin isteğine göre hammaddeden bitmiş ürünlere kadar kaliteyi sıkı bir şekilde kontrol etti. Büyük fabrikalardan satın alınan karbon çelik eşit teneke malzeme, büyük fabrikaların kalitesinin ilk adım olan daha garantili olacağını düşünüyoruz. Herhangi bir kusurlu ürünü önlemek için fabrikamıza gönderilen malzemeler yeniden test edilmek zorundadır. Alın kaynak dikişsiz karbon çeliği eşit tee üretimi sırasında denetçimiz tüm zincirleri zamanında kontrol ederdi. Tüm bu önlemler, karbon çelik tişörtün iyi ve stabil olması için çok iyi bir garanti sağlamıştır.
Pekin Metleader Boru Hattı Teknolojisi A.Ş. sorumlu bir üretici olarak, Çin ihracatçısı olarak tüm dünyadaki tüm onur müşterileriyle işbirliği yapmak isteriz. Soruşturma hoşgeldiniz ve bizi ziyaret edin. Güvenilir ortağınız olmaktan çok memnunuz.