Karbon çelik eşit Tee tedarikçi

- Mar 06, 2018-

Karbon çelik eşit tee tedarikçi


Karbon çelik eşit tee üretici, ihracatçı, Pekin Metleader boru hattı Technology Inc. esas olarak üretim ve karbon çelik boru montaj ve flanş her türlü ihracat yapan üretici. Bütün Ürünlerimiz karbon çelik eşit tee birçok ülke ve alanları için özel olarak verildi. İhracat hacmi uluslararası pazarda hızlı hızı ile bizim kararlı kaliteli ve iyi hizmet nedeniyle artar.
Karbon çelik boru montaj lider tedarikçisi, olarak Pekin Metleader boru hattı Technology Inc. 1982 yılında kurulmuş ve bir tanınmış üretici, tüccar ve karbon çelik eşit tee tedarikçisi. Son zamanlarda biz karbon çelik tee toplu petrol boru hattı uygulanması için Güney Afrika'ya ihraç. Kalitesi onaylandı müşteri, onlar diğer son kullanıcı keşfetmeye planlıyoruz. Bu yüzden 2018 yılında satın alma miktarı buna göre artırılacak.
Karbon çelik eşit tayini tee o müşteri satın. Boyut: 6" 8" 10 "12" 16 "duvar kalınlığı: SCH40, STD türü: kesintisiz malzeme: ASTM A 234 WPB satın alma miktarı: 200 mt.

carbon steel equal teeseamless equal tee
Beijing Metleader boru hattı teknoloji A.ş. ISO 9001: 2008 ve CE sertifikalı şirket var. Bizim şirket seçimi sadece kararlı kaliteli ve iyi bir servis seçmektir.