Karbon çelik boru bağlantı üreticisi

- Jun 07, 2018-

Karbon çelik boru bağlantı üreticisi

Pekin Metleader Boru Hattı Teknolojisi A.Ş. 36 yılı aşkın tecrübesi ile karbon çelik boru montaj önde gelen üreticisidir. Yaptığımız karbon çelik boru bağlantılarının üretim standartları ANSI B16.9, DIN, JIS, GOST ve EN'ye atıfta bulunmaktadır.

Introduction of Carbon steel pipe fittings.jpg

Karbon çelik boru bağlantısı nedir?
Karbon çelik boru bağlantı parçaları, MS döküm bağlantı ve karbon çelik alın kaynaklı boru rakoru içerir. Metleader'ın ürettiği sadece karbon çelik alın kaynaklı boru bağlantı elemanıdır. Adından da anlaşılacağı gibi karbon çelik boru, genellikle petrol ve gaz, petrol endüstrisi, kimya sanayi, enerji santrali, gemi inşaat endüstrisi ve benzeri taşımacılık için kullanılan boru hattının bir bileşenidir. Karbon çelik boru bağlantısı, boru hatlarında boruların yönünü değiştirebilen, iki veya üç boruyu farklı yönlerden bağlayan çok önemli bir işlev görür. Makas olarak kullanıldığı için boru bağlantı elemanının boyut ve duvar kalınlıklarını isteyen borular boru ile aynıdır. Sadece bu değil aynı zamanda malzeme de aynı olmalıdır.

Carbon steel pipe fitting.jpg

Karbon çelik boru bağlantı türleri:
Karbon çelik alın kaynaklı boru bağlantı elemanlarının birkaç çeşidi vardır. Dirsek 90 derece uzun ve kısa yarıçapı, dirsek 45 derece uzun ve kısa yarıçapı, 180 derece uzun ve kısa yarıçapı, eşit tee, azaltılmış tee, konsantrik redüktör, eksantrik redüktör ve boru kapağı.
Dirsekler uzun ve kısa yarıçap ne olursa olsun veya işlevlerin boruların yönünü değiştirmek için ne derece olduğunu. Tee, farklı yönlerden üç boru bağlamak ve redüktör farklı çaplarda iki boru bağlamaktır.

Carbon steel pipe fitting 1.jpg

Boru kapağı boruların ucunu kapatmaktır.
Pekin Metleader Boru Hattı Teknolojisi A.Ş. karbon çelik boru bağlantı parçaları profesyonel bir tedarikçisi konumundadır. Müşterilerimize, yüksek kaliteyi makul maliyetle sunabilmek için, teknoloji uzmanlarımız sürekli olarak üretim kalitesini sürekli geliştirmek için çalışırlar ve bu da istikrarlı kalite için iyi bir garantidir. Tüm personelimiz, müşterilere daha iyi bir itibar elde etmek için en iyi şekilde çalışıyor. Bizi ziyaret etmenizi ve bize güvenmenizi memnuniyetle karşılıyoruz.