Karbon Çelik Boru Ek Parçaları

- Jun 11, 2018-

Karbon çelik boru bağlantı parçaları

Karbon çelik boru bağlantı parçaları tedarikçilerinden biri olarak, Metleader Inc 36 yılı aşkın bir süredir profesyonel bir üretici ve ihracatçı. Karbon çelik boru bağlantı parçaları, bir boruyu başka bir boruya bağlayan bir parçadır.

Carbon steel pipe fittings

Bağlantı yöntemine göre soket tipi boru bağlantı parçaları, dişli boru bağlantı parçaları, alın kaynak boru bağlantı parçaları, flanş boru bağlantı parçaları ve kaynaklı boru beş kategoriye ayrılabilir. Boru ile aynı malzemeden yapılır. Dirsek flanşı, tee, çapraz ve redüktör. Dirseğin bir boru dönüşü için kullanıldığı yer; borunun borunun ucuna bağlanan boruya bağlanması için kullanılan flanşın bir kısmı ve üç borunun monte edildiği yerde tee kullanılır; Dört geçiş borusu, dört borunun monte edildiği yerdir; borunun çapı, iki Boru Ek Parçaları ile bağlantılıdır. (Boru bağlantı elemanı), boru sisteminde bağlanan, kontrol edilen, değiştirilen, yönlendirilen, kapatılan ve desteklenen parçaların genel bir tanımıdır. Çelik boru bağlantı parçaları, basınç taşıyan bağlantı elemanlarıdır. Farklı işleme teknolojisine göre, dört kategoriye ayrılmış, yani, kaynaklı boru bağlantı parçaları (iki tür kaynak ve kaynak yoktur), soket kaynak ve dişli boru bağlantı parçaları, flanş bağlantı parçaları.

Steel pipe fittings testing.jpg

Karbon çelik boru bağlantı parçaları tedarikçilerinden biri olarak, üretim hatları, dövme, dövme, itme sistemi, işleme, soğuk şekillendirme, sıcak ekstrüzyon, ısıl işlem ve diğer zarif işçilik destekleyen gelişmiş boru bağlantı parçaları ile iyi donanımlı, kimyasal analiz ile gelişmiş algılama yetenekleri gibi metalografik analizler, fiziksel testler, tahribatsız testler. 20'den fazla üniteyi işleyen, 200'den fazla kalıp seti oluşturan, temel olarak boru bağlantı parçaları üretiminin tüm özelliklerini kapsayan, bölgedeki en güçlü üreticilerinden biridir. Paslanmaz çelik, alaşımlı çelik, karbon çelik dirsek, tişört ve diğer ürünlerin çeşitli özellikleri yüksek, orta basınç iç standartlarda, uluslararası üretebilir. Yukarıdaki ürünler, malzeme işleme, özel çizim ile ticaret yapabilir.