Karbon Çelik Soket Kaynaklı Dirsek

- Jan 22, 2019-

Karbon çelik soket kaynak dirseği

Soket kaynak dirseği bir çeşit dövme soket serisi boru fitingidir.
Soket kaynak dirseğinin sınıflandırılması:
Hammaddelere göre, karbon çelik soket kaynak dirseği ve paslanmaz çelik soket kaynak dirseği; Açıya göre 45 derecelik soket kaynak dirseği ve 90 derecelik soket kaynak dirseği; Basınç seviyesine göre, 3000LB, 6000LB, 9000LB veya SCH80, SCH160, XXS'ye bölünebilir.
Karbon çelik soket kaynak dirsek üretim yöntemi:
Bu, yüksek kaliteli kütük köreltme, ısıtma, şekillendirme ve dövme sonrası soğutmayı seçmektir. Dövme işlemi ücretsiz dövme, dövme ve film dövmedir. Üretim sırasında, dövme kalitesine ve üretim parti sayısına göre farklı dövme yöntemleri seçilmektedir. Serbest dövme verimi düşüktür, işleme payı büyüktür, ancak takım basit ve çok yönlülük büyüktür, bu nedenle tek bir parça ve basit bir şekildeki küçük bir dövme grubu için yaygın olarak kullanılır. Serbest dövme ekipmanı, küçük, orta ve büyük dövmelerin üretimi için uygun olan hava çekici, buharlı hava çekici ve hidrolik pres içerir. Dövme, yüksek verimlilik, basit kullanım ve kolay mekanizasyon ve otomasyona sahiptir.

carbon steel socket weld elbow Soket kaynak dirsek uygulaması:
Ağırlıklı olarak yüksek basınç ve hassasiyete maruz kalan petrokimya, tıp ve sağlık, elektrik enerjisi, havacılık, askeri, yangın, metalurji, gemi yapımı, gaz, nükleer enerji ve çevre koruma gibi sektörlerde ve alanlarda kullanılmaktadır.