Çin Soket Kaynak Flanş Mısır'a İhracat

- May 17, 2018-

Çin Soket Kaynak Flanş Mısır'a İhracat

2001 yılında Mısır'a ilk Çin menşeli kaynak flanş ihracatından bu yana Mısır pazarını araştırdık. Yani şimdi birkaç Mısır büyük alıcı müşterimiz var. Çin'de profesyonel bir üretici olarak, 36 yılı aşkın süredir flanş üretiminde ısrar ediyoruz.

China Socket Weld Flange Export to Egypt.jpg

Soket flanşı (SW flanş) olarak adlandırılır, soket flanşlarının temel şekli ve boyun düz kaynak flanşı ile, yani flanştaki delik deliğin bir bölümünü açar, borudaki delik içine sokulan boru, flanş arkası flanş kaynağı ile bir çember kaynağı, ara flanş ve ara boşluk nedeniyle, korozyona yol açması kolay, eğer yine bir dikiş kaynak dikişi korozyona uğrayabilir. Her iki tarafta kaynaklı soket flanşının yorulma mukavemeti% 5'tir ve statik dayanım, düz kaynak flanşınınki ile aynıdır. Bu soket flanşını kullanırken, borunun iç çapı borununkiyle aynı olmalıdır. Soket flanşı sadece nominal çap 150 veya daha az olan borular için uygundur.

China Socket Weld Flange Export to Egypt 1.jpg

Yuva kaynak flanş sınıfı 150 Mısır'ın Alexander limanına sevk edildi. İskenderiye (İskenderiye olarak da tercüme edilmiştir), Akdeniz kıyısında Mısır'da bir liman ve Mısır'ın en önemli limanı, Mısır'ın ikinci büyük şehri ve İskenderiye eyaletinin başkenti.