Hintli Müşterimiz Fabrikamızda Karbon Çelik Boru Ek Parçalarımızı Kontrol Ediyor

- Oct 17, 2018-

Hintli müşteri bizim karbon çelik boru bağlantı parçaları bizim fabrikada incelemek


Hindistan'dan gelen müşterilerimizden biri, Ekim ayı başlarında karbon çelik boru bağlantı parçaları incelememiz için fabrikamıza geldi. Bu müşteri, Hint yerel pazarında önde gelen ithalatçı ve stockiest'tir ve Ağustos ayında telefonla bizimle temasa geçmiştir. Üretimimize son vermeden önce müşterilerimize bilgi verdik ve fabrikamızı ziyaret edip kargolarını incelemek için programlarını hazırladılar.
Onları aldık ve doğrudan fabrikamıza gittik. Fabrikamızı aldıktan sonra, önce kargoları kontrol etmeyi, ardından fabrikamızı ziyaret etmeyi istediler.

Indian client inspect our carbon steel pipe fittings in our factory İnceleme ilerlemesinin iki bölümü vardır, ilk kısım dış çap, duvar kalınlığı, görünüm vb. Gibi Görsel inceleme'dir. İkinci kısım, kalite için çok önemli olan NDT incelemesidir. Bu, kaynak karbon çelik boru bağlantı parçaları içinde gizli olan cüruf inklüzyonları, gözenekleri ve çatlakları gibi herhangi bir kusur olup olmadığını kontrol etmektir. Denetimden sonra müşteriler memnun bir gülümseme gösterdi ve şirketimizle uzun ve istikrarlı bir iş ilişkisi kurmak istediklerini ifade ettiler. Müşterilerimize fabrikamızı, atölyemizi, CNC atölyemizi, paketleme atölyemizi, hammadde atölyemizi ve bitmiş ürün depomuzu ziyaret ettik. Ziyaretler sırasında teknisyenimiz her bir sürece eşlik etti ve açıklama yaptı, müşteriler CNC atölyemize büyük ilgi gösterdi. Sonunda, bu emri gönderdikten sonra, bize büyük bir sipariş verdiklerini söylediler.
Fabrika ziyareti bitti, karbon çelik boru bağlantı parçaları teslimatı için hazırlanıyoruz. Umarım daha çok müşteri fabrikamızı ziyaret etmeye gelir!