Flanş ile ilgili formu farklı yüzleri

- Mar 26, 2018-

Flanş ile ilgili formu farklı yüzleri

2008 yılından bu yana flanş ve pipefitting ürünleri ihraç flanşları, her türlü 36 yaşında üreticisi biziz. Flanş ile ilgili kaldırdı yüz formu bu sene çok sıcak satış ürün var. Bize güven ve lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin Şirketimizde, kararlı ürün kalitesini en önemli şey, yani.

Raised face slip on flange .jpg

Orada birçok flanş mühürleme yüz türü, hangi sık kullanılan yüzü vardır düz yüz/FF, yükseltilmiş yüz / RF, erkek ve kadın yüzü/MFM, dil ve oluk/TG.

Different faces of slip on flange.jpg

RF
Flanş fişinde yükseltilmiş yüz yapısı basittir, işlem için rahat ve kolay anti korozyon tedavi. Flanş ve conta ile ilgili bu yükseltilmiş yüz formu nedeniyle temas bölgesinin uygunsuz önceden yüklemesi, conta haddelenmiş sızdırmazlık yüzeyi olmak kolay gibi daha büyük, Ayrıca basın kolay değil sıkı, sızdırmazlık performansı zavallı. Genellikle Pn≤2.5mpa baskısı altında kullanılan düşük basınç ile günler için uygun.


MFM
MFM iki flanş kavşaklar vardır, bir dışbükey, diğeri içbükey. Uçak flanş işlemi, ancak yükleme için daha kolaydır ve conta önleyebilirsiniz daha daha zor yüzey, mühürleme performans uçak sızdırmazlık yüzeyi iyidir mühürleme kalıptan çekilmiş.


TG
Yüzey dil ve oluk yüzey sızdırmazlık flanş bilir yüz ve groove yüz yapılmış ve mühürleme yüzey daha dar. Groove yüzey engelleme nedeniyle conta haddelenmiş ve preslenmiş ve erozyon ve korozyon orta tabi daha az olmayacaktır. Yükleme için orta kolay, conta üniforma, mühürlü ve güvenilir. Yanıcı, patlayıcı ve toksik medya durumlar için geçerlidir. Dar conta yüzünden eski yerine koymak daha zordur.