DIN kaynak boyunlu flanş

- Feb 27, 2018-

DIN kaynak boyunlu flanş

DIN- Alman standardizasyon enstitüsü, Almanya'da standartlaştırılmış hizmetler sunan özel bir kuruluştur. DIN, Almanya'nın Avrupa ve dünyadaki ulusal çıkarlarını temsil eder. DİN 2527,25,2630,26. Standartlar serisi, basınç - sıcaklık derecesi, malzeme, boyutlar, toleranslar, sıvı veya gaz - sıvı borulama işaretlerini kapsar.
Pekin Metleader Boru Hattı Technology Co, LTD. 35 yıl önce kurulmuş olup, tüm malzeme sınıfı karbon çeliği DIN kaynak boyunlu flanş, kör flanş, dişli flanş, gevşek veya turlu bağlantı flanşının artan talebini karşılamaktır. Ulusal ve uluslararası kalite standartlarına ve üretim üssüne uygun olarak flanş üretimi ve ihracatı, uluslararası teknik ekipman seviyesi ile uyumludur.
Son zamanlarda yüksek kaliteli DIN 2635 PN40 kaynak flanşını İtalyan'a ihraç ediyoruz. Bu flanşların malzemesi P245 GH'dir, basınç PN40'dır. Ve kalite üçüncü taraf BV tarafından denetlenmiş, müşteri bunun için çok memnun.

WN flanges.jpgWN flange.jpg

DIN kaynak boyunlu flanşın ambalajı genellikle kontrplak kutu veya palettir. Müşterinin özel isteği varsa, ona göre de tedarik edebiliriz.

flange packaging plywood case.jpgflange packaging plywood pallet.jpg