Dövme Karbon Çelik Boru Ek Parçaları

- Jun 19, 2018-

Dövme karbon çelik boru bağlantı parçaları

1977'den beri Kuzey Amerika'ya hizmet veren dövme çelik boru bağlantı parçaları için güvenilir bir tedarikçiye hoş geldiniz, Kaliteli Boru Ürünleri. Aşağıda, çok çeşitli sektörlerde kullanılmak üzere eksiksiz bir ASTM A-105 boru bağlantı aksesuarı bulacaksınız. Kalite, en yüksek değeri sunar ve aşağıdaki dövme çelik boru bağlantı parçaları ile size hizmet etme fırsatını takdir eder

Forged carbon steel pipe fittings 2.jpg

A234 WPB ÇABUK ÇELİK / KARBON ÇELİK BORU TESİSATI, FLANŞLAR İMALATÇI, ÇİN İHRACATÇI
Güvenilir Borular ve Tüpler Ltd karbon çelik flanşlar, karbon çelik bağlantı parçaları ve düşük sıcaklık karbon çelik bağlantı parçaları ve flanşlar alanında büyüyen bir üretim şirketidir. Zengin teknik deneyimimiz ve organize üretim prosedürlerimiz, büyük tersaneler, imalat şirketleri, kimyasal tesisler, petrol rafinerileri, makine üreticileri, tekstil ve sıvı taşımacılık şirketleri arasında en güvenilir karbon çelik bağlantı parçaları ve flanş tedarikçisi haline gelmemize yardımcı oldu.
Genel olarak, karbon çelik boru bağlantı parçaları ve flanşlar, paslanmaz çelik ve nikel alaşımları gibi korozyona karşı daha yüksek dirençli malzemeler gerektirmeyen uygulamalar için yaygın olarak kullanılmaktadır. Karbon çeliği ürünleri suya maruz kaldığında kolayca paslanır ve paslanır.