Sahte karbon çelik soket flanş

- Feb 27, 2018-

Sahte karbon çelik soket flanş

Beijing Metleader boru hattı Technology Inc. sahte karbon çelik soket flanş profesyonel bir tedarikçisi konumundadır, fabrikamız bir grup profesyonel mühendis ve teknik personel, iyi donanımlı flanş imalatı ile yüksek ekonomik ve teknik güce sahip , mükemmel test etme donanımları, bizim bitki üretmek Amerikan Standart flanş, Rus Standart flanş, Alman standart flanş, İngiliz standart flanş, ihracat flanş, karbon çelik flanş, sahte flanş, soket flanş, büyük flanş, gevşek flanş ve diğer ürünler. Ürünler derin yurtiçi ve yurtdışındaki müşteriler tarafından övdü.
Firmamız çeşitli Flanşlı boru ürünleri yaygın Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya ülkeleri ve bölgeleri için verilen ülke genelinde satılan geliştirdi. Gaz, ısı, nükleer enerji, elektrik, petrol, kimya, ilaç, Havacılık ve uzay, askeri, yangın, Metalurji, gemi inşa, kentsel inşaat, kaliteli hizmet sağlamak için sıhhi tesisat ve çevre koruma sanayi. sabit noktalı, ortak girişim seçilmiş olabilir.

Forged carbon steel socket flange.jpg

Çin yeni yılı sonra bizim normal çalışma firmamız başladı şimdi, tüm müşteri ve arkadaşlar ile tüm soruşturma için hakkında bize hoşgeldinizSlip üzerinde karbon çelik flanşve Çelik flanşlar, hem ürün ve Hizmetleri için memnun olacak.