Çelik Boru Tee dövme

- Mar 09, 2018-

Çelik Boru Tee dövme

Tayland müşteriden Çin ay yeni yüksek kalite de dahil olmak üzere yıl önce ihraç edildi çelik boru tee dövme ürün memnun olan iyi bir yeni ürün ve teslim süresi güçlü ambalaj.
Bir üretici ve ihracatçı, biz bu haberi duymak çok mutluyuz. Ama bu sırada, biz sadece görebilirsiniz çok gergin ve çok heyecan verici. Bizim tatil tarihi 15 Şubat için Şubat 21, sipariş tarihi 9 Şubat ve teslim süresi Şubat 23. Üretim döngüsü teslim tarihi ile çakışacak ve tüm çalışanları şu anda tatildeler. Eski müşterilerimiz için yerine getirmek için şekilde değil müşteri satış etkiler ve kullanmak için elimizden geleni yapmalıyız.

Hot Sell Carbon Steel A234 Wpb Tee.jpg

Neyse ki, mal geleneksel boyutu ve çelik boru dövme malzeme bulunmaktadır. Stokun bir parçası var, boya, oluk ve ambalaj üzerine yeterlidir. Başka bir bölümü, bir toplu sipariş bizim en iyi OEM kurduk. Bizim işçi sayesinde çok ana vermek Bahar Şenliği, aile birleşimi kadar fazla mesai siparişini tamamlamak için. Firmamız bu müşteri ruhu şekillenme tüm personel hizmet.
Bu nedenle, Sayın müşterilerimiz, tedarik ihtiyaçları, varsa bize güvence verdi kişi rahat olabilirsiniz, en kaliteli ürünleri, en kaliteli hizmeti, en kısa teslim süresi ve en uygun koruma sağlayacaktır.