Galvanizli İndirgeme Tee

- Apr 20, 2018-

Galvanizli İndirgeme Tee

Biz nezdinde ülkeleri için galvanizli azaltma tee ihracat bir fabrika vardır. Her zaman ısrar ettiğimiz, kararlı kalitedir. Malzemeden bitmiş ürünlere kadar olan süreçler kesinlikle ISO ve CE gerekliliklerine göre üretilmektedir.
Galvanizli boru, galvanizli dirsek, galvanizli boru, galvanizli flanş, galvanizli boru, galvanizli boru başlığı dahil galvanizli redüksiyon tee için galvaniz azaltıcı tee. Tek biçimli kaplama, güçlü yapışma, uzun hizmet ömrü ve diğer avantajlarla kalın galvanize kaplama. Boru matrisi ve korozyona dayanıklı yapıya sahip bir yakın çinko-demir alaşımı tabakası oluşturan erimiş kaplama çözeltisi arasında karmaşık bir fiziksel ve kimyasal reaksiyon oluşur. Alaşım tabaka saf çinko tabakası ve boru bağlantı matrisi ile entegre edilmiştir.

Galvanized Reducing Tee

Galvanizli indirgeme tee esas olarak gaz, ısıtma ve diğer boru hattı projelerinin taşınması için kullanılır, boru gövdesi galvaniz kaplı korozyon önleme işlemine ihtiyaç duyuyorsa, ilgili bağlantı borusu da galvaniz işleme tabi tutulacaktır. Bu nedenle, korozyon direnci güçlüdür. Galvanik çinko maliyeti düşüktür, yüzey çok pürüzsüz değildir, özgül ısıyla galvanize edilmiş borunun kendi korozyon direncidir. Galvanizlemenin ana amacı borunun korozyon direncini arttırmaktır.

Galvanized Reducing pipe fitting test.jpg

Sıcak galvanizli redüksiyon tee ana üretim akışı:
Yağ giderme → durulama → asitleme → temizleme → daldırma yardımcısı kaplama maddesi → sıcak hava kurutması → sıcak Daldırma galvanizleme → iç ve dış üfleme → soğutma → pasifleştirme ve durulama.
Galvaniz azaltıcı tee kontrol yöntemleri:
1. kalınlığında, duvar kalınlığı eşit standart kalınlığa ulaştı, duvar kalınlığı 0.875 gerekli duvar kalınlığından daha azdır.
2. yapının büyüklüğü, ulusal standart gereksinimlerinin büyüklüğü.
Pürüzsüz, hiçbir çapak 3.The görünüm, galvaniz bile güzel.