Çelik boru sıcak-Roll

- Mar 20, 2018-

Çelik boru sıcak-Roll

Sıcak haddelenmiş çelik borular genel çelik borular, düşük ve orta basınçlı kazan çelik borular, yüksek basınçlı kazan çelik boruları, alaşımlı çelik boru, paslanmaz çelik borular, petrol çatlama borular, jeolojik çelik borular ve diğer çelik boru ayrılır.
Sıcak haddelenmiş çelik boru: sıcak yuvarlanmak soğuk haddeleme göre. Soğuk haddeleme Rekristalizasyon sıcaklık altında gerçekleştirilen haddeleme ve sıcak haddeleme Rekristalizasyon sıcaklığı yukarıda bir ısıda gerçekleştirilen inişli çıkışlı olduğunu.

Hot-Roll Steel Pipe.jpg

Sıcak haddelenmiş çelik boru avantajı:
Sıcak haddelenmiş külçe'nın döküm yapısı yok ve çelik tahıl rafine. Ve böylece çelik yapı yoğun ve mekanik özellikleri geliştirilmiş mikroyapıda, kusurları ortadan kaldırmak. Çelik artık izotropik böylece bu gelişme esas olarak çalışırken yönde yansıtılır; bir ölçüde, kabarcıklar, çatlak ve dökme sırasında oluşan gevşeklik Ayrıca yüksek sıcaklık ve basınç altında kaynaklanmış olabilir.

Beijing Metleader boru hattı teknoloji A.ş. ağırlıklı olarak sıcak haddelenmiş Dikişsiz çelik borular hızla ve güvenle, proje gereksinimlerinize göre farklı standartlar ile sağlayın. Bulunduğunuz yer hangi sektör olursa olsun, ASTM, ASME, API, UNS, SB, DIN ve JIS gibi ihtiyaç malzemelerini Metleader boru hattı sağlayabilir. 35 yıl ile kapsamlı deneyim, geniş sanayi bilgi, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat ve ürünleri satın alma yeteneği bulmak, zaman ve bütçe üzerinde projeyi tamamlamak için size yardım zor.

Hot-Roll Steel Pipe 1.jpg

Çelik boru sıcak tarafından üretilen sıcak satış ürün ASTM A106 çapı 2 inç yukarıda işleme alındı. Boyutu az 2 inç genellikle soğuk çekme şeklinde üretilmektedir. Son zamanlarda biz karbon çelik sıcak haddelenmiş boru büyük miktarı içeren bir toplu iş Güney Afrika'ya ihraç, kalitesi iyi ve müşteri tarafından onaylanan.