Nasıl yapılmış flanşlar için

- Mar 15, 2018-

Nasıl yapılmış flanşlar için

Flanş bağlanma veya borular, vanalar, pompa ve boru sistem oluşturmak üzere diğer ekipman bağlamak için bir stratejidir. Ayrıca basit temizlik, kontrol veya ayarlama sağlar. Flanş kaynaklı genellikle ya da dişli. Flanş eklem iki flanş conta cıvata formuna bir mühür ile bağlanarak yapılır.
Flanş boru bölümüne bağlanmak veya kanal basınç ağırlık, pompa veya herhangi bir diğer temel flanş için bağlanmak için kullanılan bir sahte veya atılan çelik halka bulunuyor. Flanş darting ve kaynak veya iş parçacığı tarafından boru kare bağlama.
Flanş temel türüdür; Kör, kaynaklı boyun, iş parçacığı, hata, kaynak, lap eklem ve ağız plaka soketli. Flanş tasarımı aşağıdaki basınç seviyesi için uygundur; 150 £, 300 pound, 400 pound, 600 pound, 900 pound, 1.500 sterlin ve 2500 £.
Ama yapılan flanşlar nasıl?
Flanş üretim işleme esas olarak dövme, döküm, kesme ve haddeleme ayrılmıştır.
Sahte flanşlar genellikle döküm flanş daha düşük karbon içeriğe sahiptir ve kolay pas değil. Onlar düzgün verimlilik düzeyini artırmak, iç doku bütünlüğü ve daha iyi mekanik özellikleri döküm flanş daha var. Gözenekleri ve döküm flanş çatlaklar gibi hiçbir kusurları vardır. Döküm Flanş ile karşılaştırıldığında, daha yüksek güç kesme ve kuvvet çekerek sahte flanş dayanabilir. Ancak, yanlış dövme kullanımı işlenmesi halinde, ama aynı zamanda büyük düzensiz tahıl ve döküm flanş daha daha yüksek bir maliyet sonuçlanan olay, çatlama sertleşme neden.  Lütfen aşağıdaki üretim işlemi flanş çizim bakın.

How to Made Flanges.jpg

Flanş incelenmesi, kalitesi iyidir garanti deliveried o out flanşlar doğrudan da çok önemlidir. Genellikle bizim flanş kontrol kesinlikle ISO, isteğine göre ve CE sistemi. Tüm denetim verileri her zincirinin dikkatli bir şekilde kaydedilir.  Bu yüzden bizi seçtiğiniz sadece Emanet seçmektir.

How to Made Flanges 1.jpg