Büyük Kaynaklı Boyun Flanşlarının Taşınması

- Sep 04, 2019-

Geniş Kaynaklı Boyun Flanşı nasıl taşınır?

Büyük kaynak boyunlu flanşlar, eyalet departmanları tarafından belirtilen boyutu aşan flanşlardır. Genel olarak dN2000 veya daha fazla flanş diski boyutuna karşılık gelir. Bu tür ürünlerin tümü kaynaklı ürünlerdir, ipek toka yoktur, ipek toka ürünleri genellikle DN15-DN100 şartnamelerinde kullanılır. Ulusal Flanş standardı GB / T9119-2010'daki 0.25MPa ila 1.6Mpa basınç standardının en büyük boyutu DN2000'dir. 2.5MPa basınç standartlarının en büyüğü DN800'dür. Bu tür flanşların üretimi, inşaat tarafının üretim için çizimler sağlamasına izin vermektir. Üretim sürecinde üç çeşit dövme ve haddeleme ve dikiş vardır. Ürünün boyutu çok büyük, yalnızca rulo ve dikiş işlemi ile yapılabilir. Üretim alanı çoğunlukla Hebei Eyaleti, Mengcun, Mengcun Hui Özerk İlçesindeki Xinman Organize Sanayi Bölgesi'ndedir.

flange ring 04


3 metre veya daha fazla olan ANSI Sınıf 3000 Karbon Çelik Kaynak Boyunlu Flanşlı ürünler için, taşınırken nakliyeye dikkat edilmelidir:
1. Sınırlı otoyol veya viyadük yüksekliği 4,5 metredir. Kaynak boynu flanşlarının kendisi 3 metre çapındadır ve daha sonra kamyonun yüksekliği yaklaşık 1,5 metredir, geçmeyecektir.
2. Yatay olarak taşınırsa, 3M flanşı şeridin genişliğini de aşar, bu nedenle dikey mi yoksa yatay mı taşınırsa sorun olur. Dağıtım sorunu düzgün bir şekilde çözülmezse, ulaşımda bazı zorluklara neden olur.
3. Ekstra büyük Kaynak boyun flanşları aşamalı üretim süreci ile tamamlanmalıdır. Sonra inşaat alanında ekler.
4. Kaynak boynu flanşları Tahta sandıklarda ambalajlama veya paslanmaya karşı yağ uyguladıktan sonra örgülü bantlarla ambalajlama duruma bağlıdır.