60 derece çelik boru dirsek getirilmesi

- Nov 30, 2018-

60 derece çelik boru dirsek getirilmesi
Karbon çelik dirsek boru boru döner için kullanılan bir türüdür. Borulama sisteminde kullanılan toplam boru ek parçaları arasında en büyük, yaklaşık % 80 oranıdır. Genel olarak, farklı şekillendirme işlemleri için farklı malzeme veya duvar kalınlıkları kıvrımları seçilir. Sıcak itme, damgalama, ekstrüzyon, vb işleminin göre üretim tesisleri çok kullanılan dikişsiz dirsekler ayrılabilir; Dirsek açısı göre 180 derece, 90 derece, 60 derece, 45 derece ve 30 derece dirsek vardır. Bugün 60 derece karbon çelik boru dirsek tanıtacak.

60 degree steel pipe elbow 1

60 derece çelik boru dirsek ürün özellikleri:
Sorunsuz dirsek üretim aralığı: 1/2"---40"
Popo kaynaklı boru ek parçaları 1/2"-24" 26 "--72"
Duvar kalınlığı boyutu: Okulu 5s - 160.
İnç olarak Anma çapı: [DN15-DN2000]
Uygulama standartlarını: ulusal standart, Amerikan Standart (ANIS), Japon standardı (JIS), İngiliz standart (BS), Alman standart (DIN), İtalyan standart (UNI), vs.
Koli Adedi: Fümigasyon ücretsiz ahşap kutular ve tepsiler müşteri ihtiyaçlarına göre özel olarak paketlenebilir.
Satın almak ve 60 derece karbon çelik dirsek satışı
Genellikle 60 derece dirsek normal boyutu değil ve istemciler de, bize, pls tür kişiyle gerekirse ihtiyacına göre üretebilir; Sorgunuz sonra şartı ile teknik bilgiler ve referans için gerekli diğer bilgilere göre ılımlı bir fiyat verecektir. Her şeyi doğrulanır ve bir anlaşma yaparsanız, kısa bir süre sonra ödeme üretim ayarlayacaktır. Belgeleri buna göre sağlanır.
Karbon çelik 60 derece karbon çelik boru dirsek uygulama alanları
Bu genellikle yaygın olarak kullanılan petrol, kimyasal, gıda üretim, inşaat, gemi yapımı, kağıt, ilaç ve diğer sanayi.