Petrol karbon çelik dirsek

- Mar 19, 2018-

Petrol karbon çelik dirsek

Petrol karbon çelik dirsek, kimyasal karbon çelik dirsek, doğalgaz karbon çelik dirsek, birçok ülke ve bölgeleri, dünyanın her yerinden her türlü karbon çelik boru bağlantı parçaları verilecek basıncı damar karbon çelik dirsek üreticileri, var. Petrol karbon çelik dirsek ve Amerika Birleşik Devletleri Ulusal Standartlar ANSIB16.9 ve 16,28, JIS, DIN, GOST gibi uluslararası standartlarda üretilen accordign var. Normal OD boyutu aralığı 1/2〃 ~ 80〃. Genel olarak, hammadde, ama 80〃 için 26〃 arasında boyutu için dikişsiz çelik borular sac ile kaynak sonrası damgalı dirsek boyutu darbe 24〃is her zaman.

Oil carbon steel elbow .jpg


Petrol karbon çelik dirsek daha kesin, yükseklik, çapı, dirsek kalınlığını onun önemli faktörler vardır. Yükseklik, çapı ve petrol karbon çelik dirsek kalınlığını şart olduğu olmak ölçü doğru. Ekipman yukarıdaki yüksekliği kullanımı olamaz, eğer o zaman dışarı kaynak yükleme inşaat, üretmek zor Bunlar çok önemli önlemlerdir parallelism en büyük ölçüde borunun garanti edemeyiz. Normal standart gereksinimleri bu hata 0,02 mm'den az olmasıdır.


Uluslararası standartlara göre ürünlerin kalitesi istikrarı sağlamak firmamızın müşterilerine taahhüttür. Ham madde tedarik silme, her üretim aşamasında algılama, test, bitmiş ürün kadar biz sıkı standartları çok daha fazla ürün standart gereksinimleri üretmek için referansı olması.