Sipariş: Karbon Çelik Boru Kısa Radius Dirsek ASME B16.9

- Jan 01, 2018-

Sipariş: Karbon Çelik Boru kısa yarıçap dirseği ASME B16.9

Yeni yılınız kutlu olsun, arkadaşım web siteme hoşgeldiniz.
Karbon Çelik Boru kısa yarıçap dirseği ASME B16.9'un sırası devam ediyor. Bugün, 2018'in ilk günü. Aileniz ve arkadaşlar festivali kutluyor. Meslektaşlarım ve ben şimdi çok çalışıyoruz, Tatilden sonra fabrikaya 10 konteyner gelecek ve nihai muayene edilen ürünleri yükleyecektir.
Bu sevkıyat, esas olarak, karbon çelik boru kısa yarıçap dirseği ASME B16.9, uzun yarıçap dirseği gibi boru bağlantı parçaları olup, Malezya'ya ihraç edilmektedir. Bazıları müşterinin tasarımlarına göre özelleştirilirken, ürünün çoğu ASME B16.9 standardına göre üretilirken bazıları müşterinin tasarımlarına göre uyarlanmıştır. Karbon çelik boru kısa yarıçap dirseği ASME B16.9, karbon çelik boru olarak uzun yarıçap dirseği olarak ASME B16.9 inşaatında yaygın olarak kullanılmaktadır , kimya tesisleri, petrol ve gaz arama ve diğer uygulamalar.
Bu müşteri siparişleri bize bir ay sonra bizimle temasa geçti, öncelikle müşteri tanıma ve güvenine teşekkür ederek ürünlerimizi göstermek için bir şans verebiliriz. Pişman olmayacağımız seçimin, üyelerimizin tamamının, yaz ya da kıştan bağımsız olarak en iyi ürünleri size sunacağına sıkıca inanıyoruz.
Ayrıca tüm arkadaşlarınızın 2018'de iyi şans ve sağlık sahibi olmasını diliyorum.

Carbon Steel Pipe short radius elbow ASME B16.9.jpg