Bizim SS Boru dirsek ihracat Malaysia

- Dec 03, 2018-

Bizim SS Malezya Excel'e dirsek boru


Biz Malezya için paslanmaz çelik boru dirsek yeni bir sürü ihraç Rencently Pazar. İstemci Web sitesi bizim gördüm ve bize Mayıs ayında paslanmaz çelik boru dirsek bir soruşturma göndermek, ama bazı özellikleri çok net değildi. O zaman biz müşteri ile kontrol, ama hiçbir cevap aldım.
Daha sonra bir gün, istemcinin bizi aradı ve o busness gezisinde ve ayrıntıları yakında bize göndereceğini söyledi. 1 gün için bekleyin ve biz buna göre alıntı tüm ürünleri kontrol ettikten sonra onun mail aldım.


Onu için posta, o zaman hiçbir cevap tekrar paslanmaz çelik boru dirsek fiyatımız gönderdik. O hala iş gezisinde olduğunu veya başka bir şey varsa, neden, tekrar tekrar takip bilmiyorum.


Haziran ayında istemci yanıtladı ve ürünleri bir proje için kullanılır, ancak gereken miktar değiştirildi dedi. Sonra tekrar yeni gereksinime göre kontrol etmek için gerekli ve güncelleştirme fiyatımız yolladı, ama yüksek istemci yanıtladı. Tekrar tekrar, bizim kar çok az olduğu gibi fiyat çok yüksek değil kontrol ettik. Ama müşteri fiyat kabul etmez. Şimdi ne yapabiliriz? Hiçbir Tedarikçi iş kar, doğru olmadan yapabilir misin? Sonra bir dahaki sefere iş yapabiliriz umut istemcilere yazdı.

Our SS pipe elbow export to Malaysia

Ekim ayında, bir gün biz yeni bir soruşturma bu istemciden alınan kontrol ettik ve alıntı buna göre bu sefer istemcileri sadece bazı paslanmaz çelik boru dirsek hakkında sorulan sorular ve çok uzun bir süre değil, yanıt onu anladık istemci bir bizimle sipariş.
PI imzaladı ve üretim peşin ödeme sonra düzenlenmiş ve Kasım ayında üretim bitirdik ve kargo müşteriye teslim, onlar bizim ürün kalitesi ve ambalaj çok memnun edildi. Ve Aralık ayı başında yeni bir PI imzaladı. Biz uzun yapmak ve onlarla iş ilişki sürekli alırsınız!