Konsantrik Redüktör performans ve uygulama JIS B2311 karbon çelik

- Mar 14, 2018-

Konsantrik Redüktör performans ve uygulama JIS B2311 karbon çelik

JIS B2311 karbon çelik konsantrik Redüktör başından her iki ucunda da farklı çaplarda boru bağlanamıyor veya flanş çapı değiştirmek için kullanılan boru ağız çapı boyutu olarak da adlandırılır. Çapı, boru, boru konumunu konumunu hesaplanması ekseninin değişmediğinde Merkezi aynı eksende konsantrik Redüktör borunun iki ucu genellikle gaz veya dikey sıvı boru çapı kullanılır. Aynı zaman, enerji tasarrufu etkisini ve emisyon azaltma daha açık, farklı çapında yoğun drenaj teknoloji su ısıtıcı kullanımı yaklaşık % 73, hem de enerji tasarrufu, kömür, ulaşmak ve karbon dioksit emisyonları azaltmak.

Performance and Application of JIS B2311 Carbon steel concentric reducer.jpg

Eksantrik Redüktör genellikle yatay sıvı boru hattı için kullanılan boru delik sirkumferansiyel kesme iki ucunda. Akış işlemi boru hattı debimetre aynı kalibre seçmek için mümkün olduğunca ilgili kalibre AKIS METRESI seçmek için tablo içinde karşılık gelen kendi işlemi boru hattı gerçek akışına göre. Eksantrik Redüktör kadar genellikle pompa giriş, egzoz için elverişli için kullanılan üst düzey yükleme olarak bilinen giriş noktası teğet aşağı geldiğinizde genellikle Vana Kurulum düzenleyen için kullanılan yükleme alt olmak çıkmasına izin verir.
JIS B2311 karbon çelik konsantrik Redüktör küçük girişim, yani gaz ve sıvı boru hatları konsantrik Redüktör çapı kullanarak dikey akışını sıvı akış durumundaki değişikliği zamanda sıvı akış için vesile olur.

Performance and Application of JIS B2311 Carbon steel concentric reducer 1.jpg

JIS B2311 karbon çelik konsantrik Redüktör performansını:
JIS B2311 karbon çelik konsantrik Redüktör boru ek parçaları biridir ve Redüktör çapını boru iç çapı doğrultusunda değil, karşılık gelen büzülme çapı veya tedavi genişleyen yapılmalıdır.
1. farklı çaplı boru malzeme paslanmaz çelik Redüktör (304, 304 L, 316, 316 L) dahil olmak üzere alaşım çelik, farklı çaplı boru karbon çelik A234 WPB, vb.
2. üretim standartları: ASME, GOST, JIS, vb
3. ürün özellikleri: Güzel görünüm, pürüzsüz bir yüzey, asit ve alkali direnci, doku Anti-korozyon, güçlü performans
4. uygulanabilir ortam: su, petrol, gaz ve bazı aşındırıcı sıvılar, petrol, kimya, su koruma, elektrik, kazanlar, gemi inşa ve diğer sanayi.
JIS B2311 karbon çelik konsantrik Redüktör uygulanması:
1. ne zaman boru hattı değişiklikleri sıvı akışını gibi artırmak veya azaltmak, küçük değişiklikler, akış hızı gereksinimlerini farklı çaplı tüp evlat edinmek gerek.
2. pompa al, kavitasyon önlemek için farklı çapında boru benimsemek gerekir. 3, araç, gerecin eklemler, eşleşmesi için vana eklemler, düzenleyen Flowmetre gibi ile Ayrıca farklı çapında boru benimsemeye gerekir.