PN16 paslanmaz çelik dövme kör flanş

- Feb 23, 2018-

PN16 paslanmaz çelik dövme kör flanş

Flanşlı boru bağlantı parçaları, boru boru sonunda bağlantı ile yapmaktır. Cıvata üzerinde flanş delik, giyim, conta mühür arasında kullanabilir ve iki yakından yapmak bağlantı flanşı. Flanş bağlantı genellikle boru hattı mühendislik bölümlerinde kullanılır, depolama için çok istiyorsanız, belirli beceri gerekir.
Paslanmaz çelik flanş stok, düzenli denetim, temiz tutmak için flanş dış yüzeyine gerekli kir sahip olamaz. En iyi kapalı ve havalandırılmış düzgünce depolanır ve yer kuru, rasgele koymak veya buna açık havada, daha iyi flanşı kaplı toz önlemek için plastik film tabakası üzerinde flanş karara. Birleştirilmiş her belirtimi, gerektiğinde uygun erişim koymak. Toplu yığılma yerim var her tayini en iyi açık bir işareti, aynı zamanda başkalarının tanımayı kolaylaştırmak.

 PN16 stainless steel Forged Blind flange

PN16 paslanmaz çelik dövmeKör flanşKarbon Çelik flanşlar ve paslanmaz çelik flanş depolama için benzer, ancak karbon çelik flanş nedeniyle hava ile temastan sonra Yani karbon çelik flanş vermek veya pas geçirmez boya koruma, pas, zavallı satış önlemek en iyi pas kolaydır.