Dikişsiz 180 ° Karbon Çelik Dirsek

- May 24, 2018-

Dikişsiz 180 ° karbon çelik dirsek

Metleader gerçek 180 ° karbon çelik dirsek ve dikiş 180 ° karbon çeliği sağlar. Üretim için ISO 2008 uluslararası Kalite Yönetim sistemi sertifikası ve bilimsel yönetimi teşvik etmek sıkı ürün kalite yönetimi modeli ile sıkı bir uyum içinde. Şirketimin karbon çeliği dirseği ve diğer karbon çelik boru parçaları pazardaki payını sürekli geliştiriyor, çelik boru bağlantısı olan ürünler üretiyoruz, ulaşım araçlarının kullanımı, ülke içinde oybirliğiyle destekleniyor ve tanınmaktadır.

Seamless 180° carbon steel elbow.jpg

Dikişsiz 180 ° karbon çelik dirsek boru bükme yapılır, kaynaklı olabilir, kaynaklı dirsek denir, kendi kaynak, aslında, düz boru damgalama bükme kullanımı nedeniyle karşı, kaynaklı dirsek, dikkate alınarak kaynak edilebilir dikişsiz boruların genel kullanımının yapısal stresi. Kaynaklı borular yerine. ve dikişsiz dirsek denilen dökümler, kaynak değil. Tüm boru bağlantılarında kullanılan boru sisteminde, Dikişsiz 180 ° karbon çelik dirsek, büyüklük% 80 oranındadır. Genel olarak, farklı malzeme veya duvar kalınlığı dirsekleri için farklı şekillendirme işlemleri seçilir. Fabrika yaygın olarak kullanılan dikişsiz dirsek şekillendirme işlemi sıcak itme, damgalama, ekstrüzyon ve benzeri vardır.

Seamless 180° carbon steel elbow 1.jpg

Dikişsiz dirsek boru Farklı üretim süreci nedeniyle, aynı zamanda sıcak haddelenmiş (ekstrüzyon) dikişsiz dirsek boru bağlantı parçaları ve çekme (haddeleme) dikişsiz dirsek boru ikiye ayrılmıştır. Çekme (haddeleme) tüpü dairesel borulara ve özel şekilli tüplere ayrılmıştır. Dikişsiz dirsek borusunun hammaddesi yuvarlak boru kütüktür, boru embriyo kesim makinesi ile kesilir ve bir metre uzunluğundaki kütük haline getirilir ve konveyör bandıyla fırına gönderilir. Kütük bir fırında yaklaşık 1200 santigrat derece sıcaklıkta ısıtılır. Yakıt hidrojen veya asetilendir. Fırındaki sıcaklık kontrolü önemli bir sorundur. Tüp kütüğü serbest bırakıldıktan sonra, bir basınç delici delik tarafından giyilmelidir. Genellikle daha yaygın yumruk koni şeklinde silindir delme makinesi, bu tip delme makinesi üretim verimliliği, ürün kalitesi, delik genişleme geniş, boru bağlantı parçaları çeşitli giyebilir. Perforasyondan sonra, yuvarlak boru kütüğü, haddeleme, haddeleme veya ekstrüzyon olmak üzere üç rulolu eğriltme olmuştur. Tüp boyutlandırma kaldırmak için ekstrüzyon sonra. Boyutlandırma makinesi, boru montajı oluşturmak için yüksek hızda konik biten çelik embriyo deliğine döner.
90 ° karbon çelik dirsek nedir? 90 derece dirsek ve diğer dikişsiz karbon çelik dirsek işleminin bükme açısı aynıdır.