Soket Kaynak Flanş Sınıfı 150 Alexander'a Gönderildi

- May 14, 2018-

Soket kaynak flanş sınıfı 150 Alexander'a gönderildi

Bugün İşçi Bayramı, çalışkan işçilerimiz son yüklemeyi yapmak için zorlanıyor, ürünlerimiz, Soket kaynak flanş sınıfı 150 Mısır'ın Alexander limanına gönderiliyor. 20 Nisan'da ANSI B16.5 soket kaynak flanşı 698 parça, son test 25 Nisan'da bitti.

scoket flange.jpg

Tesisatımıza özel gelişmiş soket kaynak flanş seti üretim ekipmanı, flanştan oluşan soket kaynak flanşı, gövdede bir iç deliğe sahip olmak için açıktır, flanş üzerinde bir takım cıvata delikleri dağıtılır ve flanşta bir ark oluğu bulunur. Her iki cıvata deliği arasında iki cıvata deliği ve ark Oluk sabit bir şekilde planlanan harici onarım gerektiren bir ark takviye nervürüne sahiptir.
Yüksek sıcaklıklı düzlem sızdırmazlık uygulaması alanında daha yüksek sıcaklıkta Sızdırmazlık maddesi, buhar ve gaz türbinindeki özel formülasyonu ve yüksek sıcaklık flanş standart uygulamaları, sıcak hava, buhar, su, hafif fuel oil ve yağlayıcılara dayanabilecek inerttir. ham petrol ve doğal gaza karşı dayanıklı olabilir.

socket flanges.png


Soket kaynak flanş ana malzemeler şunlardır: karbon çelik, alaşımlı çelik, düşük sıcaklık çelik, paslanmaz çelik, dövme flanş bağlantı iki boru, boru bağlantı parçaları veya makineleri olabilir ve dövme flanş bağlantı boru hattı inşaat, dövme flanş bağlamak için önemli bir yoldur kullanımı kolay bağlantı, endüstriyel boru hatlarında daha fazla basınca dayanabilir, dövme flanş bağlantısı kullanımı özellikle kapsamlıdır.