Paslanmaz çelik ASME B16.47 fişinde flanş

- Apr 16, 2018-

Paslanmaz çelik ASME B16.47 fişinde flanş

Biz 36 flanşlar ve boru için dünyanın her yerinde uygun her türlü ihracat deneyimleri, imalatı yıl vardır. Paslanmaz çelik flanş ASME B16.47 fişinde cl75-cl900 NPS26 NPS60 için basınç düzeyleri altında dahil yüksek kalibreli flanşlar için standart göre kadar flanş türüdür.

Stainless steel ASME B16.47 slip on flange01.png

Paslanmaz çelik ASME B16.47 slip Tarih Endüstr içinde flanş önemli uygulamay
Paslanmaz çelik flanş, geniş çaplı düz kaynak flanş ASME B16.47 fişinde sadece yerden tasarruf, ağırlığı, daha da önemlisi, ortak site, iyi bir sızdırmazlık performansla sızıntısı olmayacak olduğunu emin olmak için azaltmak. Azaltılmış kompakt flanş sızdırmazlık yüzeyi kesit azaltır mühür azalma nedeniyle çapında boyutudur. İkinci olarak, flanş conta sızdırmazlık yüz eşleşen emin olmak için mühürleme halka tarafından değiştirilmiştir. Sonuç olarak, sadece küçük bir basınç kapağı sıkıca basın için alır. Gerekli basınç azalması ile cıvata miktarı ve boyutu buna bağlı olarak azaltılabilir, bu yüzden yeni ürün küçük boyutu ve hafif (daha az kilo %70 ~ %80 daha geleneksel flanş) tasarlanmıştır.

Stainless steel ASME B16.47 slip on flange02.png


Bu nedenle, flanş fişinde paslanmaz çelik ASME B16.47 ürünlerin kalite ve alanı azaltmak için nispeten yüksek kaliteli flanş, bir türüdür, endüstriyel kullanım önemli bir rol oynadı. Büyük diyafram düz kaynak flanşlar orta ve düşük basınçlı kaplar ve boru hatları bağlantıda yaygın olarak kullanılmaktadır. Geminin flanş kaynak düz A ve b türü bölünmüş olabilir Bir kayma flanş yapısı üzerinde ortak bir yüzük plakadır. B-tipi düz kaynak flanş kaynak sızdırmazlık yüzeyi ve kalitesini garanti etmek için merdiven şeklinde oluk (soket kaynak flanş eşdeğer), kısa bölümü ile birlikte yöntemi Lan sonra bir kısa ve kalın tüp bölümle yüzük plaka hariç vesilesiyle flanş onay genel tür amaçlara uygun tasarım yüksek sızdırmazlık gereksinimleri için kullanılan kaynak, bu yüzden iyi sızdırmazlık performansı.