Paslanmaz Çelik Buttweld Kapaklar

- Jun 05, 2018-

Paslanmaz çelik buttweld kapaklar

Boru kapakları, boruyu kaplamak için bir borunun ucuna kaynaklanmış boru bağlantı parçalarıdır. Boru hattını kapatmak için kullanılır, fişle aynı rolü, fişi plug
Hammadde: karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşımlı çelik.
Paslanmaz çelik kepçeler için, aşağıdaki gibi özellikler:
Şartname: DN 15-DN1200
Duvar kalınlığı: SCH 5-SCH 160
Uzunluk: 89mm-343mm
Standart: ASME, DIN, JIS, BS, GB / T
Kullanım Alanları: Petrokimyasal, nükleer güç, makine, tıbbi ekipman, gübreler, gemi yapımı, su arıtma, boru hatları vb.
Boru flanşları için iki ana uluslararası standart vardır: Alman DIN (eski Sovyetler Birliği dahil) ile temsil edilen Avrupa boru flanş sistemi ve Amerikan ANSI boru flanşı tarafından temsil edilen Amerikan boru flanşı sistemi. Buna ek olarak, Japon JIS boru flanşları vardır, ancak genellikle petrokimya tesislerinde kamu çalışmaları için kullanılırlar ve daha küçük bir uluslararası etkiye sahiptirler.

stainless steel buttweld caps.jpg

Şimdi her ülkenin flanşlarını aşağıdakilerle tanıtın:
1. Almanya ve eski Sovyetler Birliği tarafından temsil edilen Avrupa sistem boru flanşı
2, ANSI B16.5 ve ANSI B 16.47 tarafından temsil edilen Amerikan sistem flanş standartları
3, boru flanşları için İngiliz ve Fransız standartları, iki ülke iki gövde flanş standartlarına sahiptir. Özet olarak, boru flanşları için uluslararası kabul görmüş standartlar, iki farklı ve birbiriyle değiştirilemeyen boru flanş sistemlerinde toplanabilir: Almanya tarafından temsil edilen bir Avrupa boru flanşı sistemi; diğeri ABD tarafından temsil edilir. Amerikan Boru Flanş Sistemi.