Paslanmaz Çelik Dirsek Çin Yapımı

- Jan 17, 2018-

Paslanmaz Çelik Dirsek Çin Yapımı

Paslanmaz Çelik Dirsek Çin'de Made, firmamız Pekin Metleader Boru Hattı Teknolojisi A.Ş. Ana ürün Paslanmaz çelik dirsek, aynı zamanda SS dirsek olarak adlandırılır. Karbon çelik dirseğe CS dirsek denir. Ayrıca boru bağlantı parçaları ve boru flanşları da vardır.
SS dirsek bilgisi:
Malzeme:
Paslanmaz Çelik: ASTM A403 WP 304 / 304L / 304H / 316 / 316L / 317 / 317L / 321/310/347 / 904L / vb.
ÖLÇÜLER:
1/2 "NB - 24" NB Dikişsiz Boru Ek Parçaları (BW)
1/2 "NB - 72" NB Kaynaklı BW

Stainless Steel Elbow.jpg

Paslanmaz çelik dirsek Sıcak presleme:
Sıcak dirsek şekillendirme işlemi, özel dirsek itme makinesi, mandrel ve ısıtma cihazının kullanımıdır; böylece kalıptaki boş takımlar ileri itilen makine ileri itilir, egzersiz sırasında ısıtılır, genişler ve sürecin bükülmesi sağlanır. Sıcak dirsek bükme deformasyon özelliklerine göre plastik deformasyon hacmine göre metal malzeme önce ve sonra tüp çapı belirlemek için, kullanılan tüp çapı, çekirdek kalıp kontrol deformasyon süreci boyunca dirsek çapından daha az, böylece yay diğer bölümlerin inceltilmesini telafi etmek için genişleme nedeniyle metal akışını sıkıştırır ve böylece düzgün duvar kalınlığı dirseği elde edilir.
Sıcak itmeli dirsek şekillendirme işlemi, ana yöntemi oluşturan karbon çeliği, alaşımlı çelik dirsek haline gelen seri üretim özellikleri için uygun, güzel, düzgün duvar kalınlığı ve sürekli çalışma görünümüne sahiptir ve ayrıca bazı spesifikasyonlarda şekillendirmede paslanmaz çelik dirsek kullanılmıştır.
Kalıplama işlemi orta frekanslı veya yüksek frekanslı indüksiyonlu ısıtma (ısıtma halkası çok turlu veya tek tur olabilir), alev ısıtma ve ısıtma fırını, ürün gereksinimlerinin şekline ve enerji kararlarına bağlı olarak nasıl bir ısıtma yöntemidir.

Stainless steel elbow Hot push forming.jpg