Paslanmaz Çelik Dirsekler Malzemeleri

- Jan 16, 2018-

Paslanmaz Çelik Dirsekler Malzemeleri

Pekin Metleader Boru Hattı Teknolojisi A.Ş., Kuzey Çin'in önde gelen profesyonel paslanmaz çelik dirsek tedarikçilerinden biridir; ayrıca dövme parçaları, flanşlar, borular vb. Dövülmüş kaynak fittingleri geniş bir yelpazede tedarik ederiz. Karbon çelik, paslanmaz çelik ve alaşımlı çelikten boru bağlantı parçaları.
Paslanmaz çelik, karbon çeliği ve petrol ve gaz, petrokimya, enerji, hamur ve kağıt ve diğer uygulamalar için diğer malzemelerden boru bağlantı parçaları. Aşağıda, proje ihtiyaçlarınızı karşılayacak endüstriyel boru bağlantı parçaları bulunmaktadır.

stainless steel elbowstainless steel elbow

Tüm projenizi bir araya getirip en yakın limana götürmenize yardımcı olacağız. Küresel olarak gemi! Proje ihtiyaçlarınız konusunda size yardımcı olabilecek deneyimli ekibimizle konuşmak için bizimle iletişime geçin.
1) Karbon çelik flanşlar
2) Paslanmaz çelik flanşlar
3) Karbon Çelik boru bağlantı parçaları
4) Paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları
5) Her çeşit boru
6) Diğer ilgili ürünler
Neden bizimle işbirliği yapıyorsun?
1.Strict muayene ve istikrarlı kalite.
2. Çeşitli paketleme ve mükemmel teslimat.
3. Şimdiye kadar olumlu kusursuz hizmet.
4. Fiyat: Orta fiyat
5. Ürünlerin her serisi her zaman en iyi profesyonel OEM fabrikaları ile işbirliği yapılacaktır.
6. ISO standartlarına göre kendimizi bütün kalite denetimi; Uluslararası üçüncü parti denetim kuruluşlarıyla (SGS, BV, Pony gibi) işbirliği.
7. CCECS tarafından tanınan "A" sınıfı bir kredi kuruluşu, satış sonrası hizmetin% 100'ünü garanti eder ve müşterilerin risklerini paylaşır.
8. Teslimat: Hızlı ve İstemi teslim süresi (25 gün içinde).
9. Adedi: Adedi sınırlama yok.