Paslanmaz Çelik Boru Ek Parçaları Katalogu

- Jan 24, 2018-

Paslanmaz Çelik Boru Ek Parçaları Katalogu

Beijing Metleader Boru Hattı Teknolojisi inc her türlü paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları imalatı, paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları katalogu şunlardır: Paslanmaz çelik boru dirsek, Paslanmaz çelik boru redüktör, Paslanmaz çelik boru tee, Paslanmaz çelik boru başlığı.
Paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları katalogu

Stainless Steel Pipe Fittings Catalog.jpg

Paslanmaz çelik boru bağlantılarının uygulanması:
1. Paslanmaz çelik boru yüzme havuzunun duvarı olarak kullanılabilir, çünkü yüzme havuzunun ana malzemesi, her yıl onarım ve fırçalama ihtiyacı duyduğundan, yüzme havuzunda yan duvar yapmak için paslanmaz çelik malzeme kullanıldığında ovalama çok uygundur Basit, sadece su ve sabun hızlı yıkanabilir.
2. Endüstride kullanılan paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları, kullanıcıların kullanması için paslanmaz çelik boruyu hızlı bir şekilde bağlamak için çok uygundur.
3. İnşaatta kullanılan paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları, çünkü yüksek korozif gaz koşullarında dahi dış mekan olayları için paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları paslanmaz.

Stainless Steel Pipe Fittings Catalog 1.jpg

Paslanmaz çelik dirsek Malzeme Farklı kullanımlar arasındaki fark nedir?
Paslanmaz çelik dirseğin malzeme sınıflandırması:
1.Ostanlı paslanmaz çelik
Matrisin çekirdeğin kübik yapısının östenit (γ fazı) hakimiyeti altındadır ve çoğunlukla soğuk işleme (ve belli bir manyetizmaya yol açabilir) ile güçlendirilmiş olan paslanmaz çelikten manyetik değildir.
2.Ostenitik-ferit (dubleks) tip paslanmaz çelik
Matris, ostenit ve ferrit iki fazlı yapıya sahiptir (daha az faz içeriği genellikle% 15'ten daha fazladır), manyetik, paslanmaz çelik etkisini arttırmak için soğuk işlemle elde edilebilir.
3.Ferritik Tip Paslanmaz Çelik
Matris, çekirdek küp kristalinin ferrit yapısına (α fazı) dayanıyor; bu, manyetik ve ısıyla işlemden geçirilemiyor ancak soğuk işleme, hafif takviyeli paslanmaz çelik yapabiliyor.
4.Martensitik Paslanmaz Çelik
Matris martensittir, manyetizma içerir ve paslanmaz çeliğin mekanik özelliklerinin ısıl işlemi ile ayarlanabilir.
5.Precipitation-sertleştirilmiş paslanmaz çelik
Matris ostenit veya martensittir ve sert (güçlü) paslanmaz çeliklerini yapmak için çökeltme sertleştirmesi (yaşlanma sertleştirmesi olarak da bilinir) ile işlenebilir.