Kaynak İçin Paslanmaz Çelik Boru Ek Parçaları

- Jul 04, 2019-

Paslanmaz Çelik Boru Ek Parçaları


Kapsamlı bir paslanmaz çelik envanter ile Metleader, bulmanız zor yapılandırmalar ve ebatlar dahil olmak üzere, projenizin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli ebat ve basınç derecelerinde geniş bir paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları yelpazesi taşır.
Basınç değerleri:
150 #, 2000 #, 3000 #, 6000 #, 9000 #
Bağlantıları Sonlandır:
Dişli ve soket kaynağı
Özel bağlantı parçaları:
Her çeşit maaş, meme ucu ve priz

timg (27)

Butt Weld (Buttweld) Bağlantısı Nedir?
Bir butt fitting, akış yönünü değiştirmeye, dallanmaya, boru boyutunu küçültmeye ya da yardımcı ekipmanı takmaya izin veren kaynaklanabilir bir boru fittingidir. Dövme Çelik Alın Kaynak Parçaları, ANSI / ASME B16.9 uyarınca üretilir.
Alın kaynağı parçaları dirsekler, tees, kapaklar, azalır ve dışarı izin (olets) olarak mevcuttur. Bu rakorlar en yaygın kaynaklı boru fitingi türüdür ve nominal boru ölçüsü ve boru tarifesi ile belirtilir. Alın kaynağı bağlantı parçaları, başlangıç malzemesi olarak kesintisiz veya kaynaklı boru kullanır ve dirsekler, tees ve redüktörler vb. Şeklini elde etmek için (birden fazla işlem yoluyla) oluşturulur. aynı yol. Kaynaklı alın kaynak parçaları, maliyet avantajı nedeniyle paslanmaz çelikte daha yaygındır. Sch 10 bağlantı parçaları, paslanmaz çelik alın kaynağı için de daha yaygındır.
Alın kaynağı bağlantı parçaları için ortak malzeme A234 WPB (A&C de mevcuttur), Yüksek Verimli Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik 304 ve 316 ve Nikel Alaşımlarıdır.

buttweldfittings-manufacturer

Boru bağlantı parçaları arasında boru dirseği, çelik tee, boru düşürücü ve çelik boru kapağı bulunur.
Paslanmaz çelik borularınızın yolunda 90 ° ayar yapmak için bu dirsekleri kullanın.
Çizelge 10 bağlantı parçaları düşük basınçlı uygulamalar için ekonomik bir alternatiftir.
Schedule 40 bağlantı parçaları, yüksek basınçlı uygulamalar için daha kalın bir duvara sahiptir.
304L Stainless Steel, çok iyi korozyon direnci sağlayan krom-nikel bir malzemedir.
316L Stainless Steel, daha yüksek korozyon direnci için daha yüksek bir nikel içeriğine ve molibden içerir. Hava, su, yağ ve doğal gaz uygulamaları için zamanlama 10 veya zamanlama 40 paslanmaz çelik dişli olmayan boru kullanın.