Çin'de Flanş Fabrikasında En İyi A105N Kaybı

- Jan 17, 2018-

Çin'de Flanş Fabrikasında En İyi A105N Fikri

Çin'deki flanş fabrikasındaki en iyi A105N kayma hattı meteader araştırılmış ve sadece ürün kalitesini artırmak için değil, aynı zamanda fiyatı düşürmek için en gelişmiş üretim teknolojisini geliştirmiştir.

The Best A105N Slip on Flange Factory in China.jpg

Flanş üzerinde kompakt ve yüksek performanslı düz kaynaklı A105N kaymayı elde etmek için dövme sıcaklığı, hız ve deformasyon kuvveti gibi parametreler doğru seçilmelidir. Düz kaynaklı flanşın dövme deformasyonunun erken safhasında yoğunluk preformun deformasyon ve deformasyon kuvvetinden dolayı daha hızlı artmıştır. Dövme işleminin sonraki aşamasında, gözeneklerin çoğunun kapalı olması ve deformasyon direncinin artması nedeniyle, artık gözenekleri ortadan kaldırmak için gereken deformasyon kuvveti hızla artmaktadır. Deformasyon direnci deformasyon sıcaklığı ile yakından ilişkilidir ve yüksek deformasyon sıcaklığı yoğuşmaya elverişlidir ve deformasyon direncini azaltır. Yüksek deformasyon hızı, pürüzsüz kaynak flanşı yoğunluğuna da elverişlidir. Bu nedenle, flanş fabrikasında A105N kayma için, dövüşme kalitesi üzerine çeşitli faktörlerin etkisini göz önüne almak ve teknolojik parametreleri seçmek gerekir.

The Best A105N Slip on Flange Factory in China 1.jpg

A105N makaralı flanş üzerindeki düşük sıcaklık dövme işlemi, yüksek sıcaklık dövme işleminde tahılların kabarmasını önleyebilir ve dövme işleminden sonra normalleştirme işlemini ortadan kaldırabilir. Enerji tasarrufu yapmak, ömrünü artırmak, ayrıca düz kaynak flanşının performansını artırabilmek, ısı dövülmeden önce boşlukları önceden şekillendirmek, basınç koruma atmosferi altında olması gereklidir.