Amerikan Standart Flanş ve Ulusal Standart Flanş Arasındaki Fark

- Feb 20, 2021-

Amerikan standart basıncı pound cinsindendir (sınıf150LB, PN2.0 basıncına eşdeğer olan 150 pound basınç anlamına gelir) Daha sonra, özellikler için farklı bir ad vardır: İnç olarak adlandırılan Amerikan standart flanşları iki kategoriye ayrılır: ASMEB16.5 ve ASMEB16. 47.


Kimya Endüstrisi Bakanlığı standardının 2009 versiyonuna göre, ulusal standart flanş, Avrupa standart sistemine ve Avrupa ve Amerikan flanş sistemlerine göre daha da revize edilen ve formüle edilen Amerikan standart sistemine ayrılmıştır. Avrupa sisteminin ASME Amerikan standart flanşı ile hiçbir ilgisi yoktur. Amerikan serisi, ASME flanşı ile aynıdır, ancak sızdırmazlık yüzeyi, flanş boynu vb. Gibi hala çok sayıda veri boyutu vardır.

slip on flanges

Beijing Metleader Pipeline Technology Co., Ltd., paslanmaz çelik flanşların profesyonel bir üreticisidir." eritme, dövme ve tornalama" yi entegre eden tek elden bir üretim işletmesidir. On yıldan fazla deneyime, eksiksiz çeşitlere ve eksiksiz kalite sistemine sahiptir. Ürünler ulusal petrol, kimya, ilaç, gıda, makine, metalurji, inşaat, elektrik enerjisi ve diğer projelere satılıyor ve hayatın her kesiminden kullanıcılar tarafından iyi karşılanıyor. Şirket,"'nin kurumsal ruhu ile" Profesyonel Üretim, Dürüst Hizmet" iş felsefesine bağlı kalır; Cesur İnovasyon, İlk Alma, Keşfetmeye Cesaret Etme, Mükemmelliği Peşinde" teknolojik inovasyonu gerçekleştirmek, ürün teknolojisi içeriğini iyileştirmek, yönetimi güçlendirmek ve temel rekabet gücünü oluşturmak, Modern bir işletme kurmak için çok çabalamak.